Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
3693 0
Друкувати
Обране

Бюджетна бухгалтерія, червень, 2020/№ 22

Вийшов черговий номер журналу Бюджетна бухгалтерія за червень 2020 р. № 22, до вашої уваги зміст номеру


Трудова діяльність працівників обліковуватиметься в електронній форміНа засіданні Уряду, 3 червня 2020 року, схвалено проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі». Про це повідомляється на сайті Мінсоцполітики (www.msp.gov.ua).

Деякі питання оплати праці (грошового забезпечення) окремих категорій працівників, військовослужбовців Національної гвардії та Державної прикордонної служби, осіб рядового та начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейських, які забезпечують життєдіяльність населення, на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня його відміни Постанова від 29.04.2020 р. № 375*

Про затвердження Переліку посад працівників надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування їх отримувачів (вдома) Наказ від 22.05.2020 р. № 321

Щодо отримання на період карантину доплат працівниками сфери соціальних послуг Лист від 21.05.2020 р. № 1563/0/78-20

«Противірусні» доплати: порядок установлення та розрахунку Держава всіляко намагається підтримувати працівників, які щоденно в силу своїх посадових обов’язків контактують із хворими на коронавірус, ризикуючи при цьому власним здоров’ям та життям. Одним із засобів такої підтримки є встановлення додаткових виплат. Нещодавно набрала чинності постанова № 375 (див. с. 4), яка встановлює «противірусні» доплати у розмірі до 50 % та до 100 % зарплати окремим категоріям працівників. Саме про ці доплати ми і поговоримо у сьогоднішній статті.

Звільнення до закінчення облікового періоду: як підрахувати надурочні? У нашій установі 28.05.2020 р. звільнився сторож. Для нього було установлено підсумований облік робочого часу. Обліковий період — півріччя. За період з 01.01.2020 р. по 28.05.2020 р. включно він відпрацював 848 годин. В установі встановлений п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними (субота та неділя). Оклад працівника — 2291 грн. Як слід було підрахувати та оплатити надурочні години працівнику?

20 тис. грн. & ОЗ: чи стосується це бюджетників? Відповідно до змін, унесених нещодавно до Податкового кодексу України, до основних засобів тепер належать матеріальні цінності, вартість яких перевищує 20 тис. грн, зі строком експлуатації більше одного року. Чи необхідно у зв’язку із зазначеними змінами бюджетним установам керуватись новим критерієм при віднесенні активів до складу основних засобів?

Допомога від благодійників у боротьбі з COVID-19 Від початку карантину громадські організації та волонтери організували збір грошових коштів для запобігання розповсюдженню коронавірусної хвороби. При цьому активісти нерідко самостійно закуповують та передають маски, захисні костюми для лікарів, медичне обладнання, продукти харчування тощо. Тобто допомога надходить і в грошовій, і в натуральній формах. Як правильно відображати в бухобліку ОМС грошову допомогу та ТМЦ, отримані для боротьби з коронавірусом, якщо в подальшому їх буде передано місцевій лікарні, терцентру тощо? Та який порядок звітування щодо використання такої допомоги?

Податкова реформа — 2020: важливі зміни Нещодавно до Податкового кодексу внесено суттєві зміни Законом «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» від 16.01.2020 р. № 466-IX, який набув чинності з 23.05.2020 р. Тож сьогодні розповімо про те, які зміни приніс цей Закон бюджетним установам.

Коефіцієнти для коригування зарплати при виході у відпустку в червні 2020 року (оклади за ЄТС)

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд