Інформація по темі "" | Публікації по тегу
11.12.23
3422 2
Друкувати
Обране

Держпраці: Роботодавці мають робити своїх працівників щасливими

Як бути щасливим на робочому місці? Це питання задає собі чи не кожна людина! Все більше уваги, зусиль та ресурсів роботодавці мають приділяти для підвищення рівня щастя своїх працівників.

Зрештою, переваги очевидні! Щасливі працівники насолоджуються тим, що вони роблять, і працюють старанніше та наполегливіше. Більше уваги приділяють своїм посадовим обов’язкам. Намагаються виконати їх якомога якісніше та креативніше. Виконання монотонної роботи, без перерв, довгий час зменшує рівень продуктивності людини, тому значна увага має бути приділена відпочинку та розвантаженню працівників на робочому місці, від так, зникають думки про звільнення, чи взагалі суїцидальні настрої, бо внутрішній (психічний) стан людини може бути надзвичайно крихким механізмом.

Що ж можна зробити, щоб підвищити рівень щастя на роботі?

Однією з рушійних сил є – визначення цілей і робота над їх досягненням, адже ціль – це потужний інструмент для мотивації окремих працівників та, в цілому, всього колективу.

Для підвищення загального рівня щастя, наступною дією є – підвищення внутрішньої мотивації. Одним із прикладів мотивації співробітників є взаємодія з підлеглими. Це необхідно, щоб відстежити ступінь зацікавленості працівників у результатах праці. Основна частина керівників має невиразне уявлення про рівень мотивації в своєму колективі або не має його взагалі. Заповнюється цей пробіл звичайним спілкуванням з колективом. На заздалегідь запланованих зустрічах обговорюйте не лише робочі моменти, але і плани на майбутнє. Постарайтеся вникнути в те, що важливо для співробітників зараз, що рухає кожним і що перешкоджає прогресу.

Та останнє на сьогодні – усвідомлення та використання сильних сторін співробітників. Знання сильних та слабких сторін своїх співробітників і пошук або створення можливостей для їх використання покращує продуктивність і психічне здоров’я колективу.

Східне міжрегіональне управління Держпраці

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
наталія
11.12.2023
яка гарна стаття.прям в точку про керівників😊
Лена ЗОШ
11.12.2023
Та це і на перевірки прийдуть, чи щасливі працівники??? 😉
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі