Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.08.14
990 0
Друкувати
Обране

Кримські студенти-контрактники, які перевелися до ВНЗ материкової України, завершать 2013/2014 н.р. на безоплатній основі

20 серпня 2014 року на засіданні Уряду прийнято розпорядження КМУ «Про деякі особливості переведення студентів вищих навчальних закладів, що розташовані на тимчасово окупованій території України, у період з березня по червень 2014 року».
Згідно з розпорядженням, задля забезпечення захисту прав студентів, які навчалися за кошти фізичних та юридичних осіб (на контракті) у кримських ВНЗ та були переведені до ВНЗ державної та комунальної форми власності на материковій частині України у період з березня по червень 2014 року, завершення 2013/2014 навчального року здійснюється на безоплатній основі.
 
Продовження навчання з 1 вересня 2014 року цих студентів на території інших регіонів України здійснюватиметься з урахуванням положень частини 12 статті 7 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України».
 
Нагадаємо, що протягом березня-червня цього року 1 500 студентів, які навчалися у вищих навчальних закладах, розташованих на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, з них – 600 осіб навчалися на контрактній основі, були переведені для продовження навчання до 126 вищих навчальних закладів, розташованих на материковій частині України.
 
За матеріалами Прес-служби Міністерства освіти і науки України
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі