Інформація по темі "" | Публікації по тегу
30.09.15
3163 0
Друкувати
Обране

Набув чинності закон про спрощення державної реєстрації припинення центральних органів виконавчої влади, які є засновниками інших юридичних осіб

Закон України від 03.09.2015 № 667-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" опубліковано 29 вересня в "Голосі України" №180. Відповідно з 30 вересня 2015 року він набирає чинності.<

Раніше державний реєстратор мав право залишити без розгляду документи, надані для проведення державної реєстрації ліквідації юридичної особи.

З дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення засновників юридичної особи або уповноваженого ними органа про припинення юридичної особи було заборонено проведення державної реєстрації змін в установчі документи юридичної особи, стосовно якої ухвалено рішення про припинення.

Цей закон спрощує державну реєстрацію ліквідації центральних органів виконавчої влади й тих підприємств, які належать й засновниками яких є такі органи виконавчої влади.

Відповідно до документа, рішення про остаточну ліквідацію підприємства може приймати не тільки той орган, що ухвалив рішення щодо ліквідації цього підприємства, але й той орган, якому перейшли відповідні повноваження ліквідованого центрального органа виконавчої влади.

Також передбачено, що затверджувати передавальний акт або розподільчий баланс юрособи, яка припиняється, дозволено центральному органу виконавчої влади, до якого перейшли повноваження та функції органу, до повноважень якого належить прийняття рішень про припинення юрособи.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі