Інформація по темі "" | Публікації по тегу
03.01.20
25063 29
Друкувати
Обране

Вийшла нова версія ППЗ Фіндокументи на 2020 рік

Вийшла нова версія ППЗ Фіндокументи на 2020 рік


Версія 1.3.7.0 build 0
УВАГА!!! ВЕРСІЯ не сумісна з попередніми версіями. інформація в ПЗ за старим планом рахунків відображатися не буде!!!

  • змінено довідник рахунки видатки під НПР 1203
  • додано роботу з НПР 1203 в меню платіжні документи

Для головних розпорядників ДБ!!!

Тимчасово до внесення змін для формування розподілу асигнувань лише для головних розпорядників

В довідник "Рахунки відкритих асигн." вносити 907* рахунок 

Обговорення програми на форумі :  http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=114&t=2834  

Завантаждити можна на сайті ДКСУ

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(29)
Віка
04.01.2020
Доброго дня! Тобто програмне забезпечення не оновлювати, а встановити заново "з нуля" потрібно?????
Sneman Віка
04.01.2020
Учитывая все изменения в казначейском обслуживании, произошедшие с 1 января - лучше установить с нуля.
jurexgroup Sneman
05.01.2020
Дякую !
Вася Кабиналов
04.01.2020
Судя потому что оно не корректно работает смысла в єтом не вижу, лучше подождать с месяцок. Казначеи и так обязаны принять и обработать документы без РМ. Если ваши говорят обратно - шлите их читать регламент.
Sneman Вася Кабиналов
04.01.2020
Вам бы самому не мешало бы почитать нормативку ))) везде говорится "на паперових та електронних носіях", что за сметы, что за обязательства.
Вася Кабиналов Sneman
04.01.2020
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0419-122.10. Органи Казначейства не реєструють:Ну и где здесь нельзя?
Sneman Вася Кабиналов
04.01.2020
Читайте пункт 2.2 и 2.4: "на паперових (у двох примірниках) та електронних носіях"
Вася Кабиналов Sneman
04.01.2020
Мои казначеи обработали документы без РМ. Каждый трактует по своему. Я вижу что причин отказать нет. Вы видите что есть. Дилемма.
Sneman Вася Кабиналов
05.01.2020
Это не дилемма. Это ответ на Вашу фразу "казначеи и так обязаны принять и обработать документы без РМ". Они абсолютно не обязаны принимать такие документы. Если Ваши казначеи пошли навстречу - это безусловно хорошо. Но на следующей неделе, когда начнется вал документов на регистрацию, не думаю, что у них будет время вручную разносить документы клиентов.
Вася Кабиналов Sneman
06.01.2020
Пусть вносят єто их работа.
ТАТЬЯНА
08.01.2020
РАХУНКИ-ВИДАТКИ НЕ МОЖЛИВО ВНЕСТИ
ЛІЛЯ ТАТЬЯНА
14.01.2020
мені не давало внести через те що в настройках не вірно вказано мфо і єдрпоу казначейства
Юлия
08.01.2020
Рахунки (розподіл -кредит) не вносятся. Что делать?
EVGENIY Юлия
08.01.2020
в налаштуваннях ви обрали рівень мережі та рівень розпорядника?
EVGENIY
08.01.2020
Перепроверяйте пункт НАЛАШТУВАННЯ особливо МФО, обирайте бюджет (додавайте бюджет в довіднику і на головній його обирайте) додавайтк КПК МБ і тільки потім додавайте рахунки
Юлия
09.01.2020
рівень мережі та рівень розпорядника вже вибраний, бюджет додали в довіднику і на головній його обираємо(тільки в нас не КПК МБ,а ПКВ МБ це вірно?) нічого не виходить рахунки (розподіл кредит) не зберігаюся. А що значить "особливо МФО"? МФО в нас стоїть 820172
Юлия
09.01.2020
Мы когда вносим в строку розподил-кредит оно пишется что рахунок додано, но потом когда выходим ничего не сохранено.Как быть?
Марина
10.01.2020
Доброго дня, у нас в довіднику мережі порожньо, файл Fpo.dbf пустий
Оксана Марина
10.01.2020
Скопируйте этот файл со старой программы в новую... И все у Вас получится.
Світлана
10.01.2020
Мы когда вносим в строку розподил-кредит оно пишется что рахунок додано, но при следующем наборе справочник рахунки-кредит пуст....ХЕЛП!!!!!!!!!!
Юлия
10.01.2020
По поводу розподил-кредит это проблема самой программы. Унас тоже не сохраняет введенные счета в розподиле. Пробуйте каждый раз вручную вносить счет при наборе самого розподила, пока нет обновлений каких то.
Олена
10.01.2020
А в мережі дає набирати розпорядників? чого мене не пускає???
Інна
14.01.2020
рахунки - видатки,як ввести
Інна
14.01.2020
коли вводиш рахунки-видатки,пише не вірний КПК,яка причина,підскажіть?
Тетяна
15.01.2020
довідник мережі не можу заповнити,не зберігає...
Олександр Тетяна
20.01.2020
Потрібно скопіювати зі "старої" мережі dbf файл Fpo - в нову версію 2020 з заміною.
Ольга
16.01.2020
Здравствуйте.Подскажите пожалуйста. Мне ITменеджер установил обновления Финдокументы мережу...но номерация фин.и юр. зобов. продолжается 342,343 и т.д. и розпорядж. тоже. А мне нужно чтоб всё начиналось с 1,2,3 как с нового года. Где это можно настроить?
надія
12.02.2020
У мене питання -чому коли я хочу набрати платіжки по лікарняним у мене платник вибиває УДКСУ?
Ольга
17.04.2020
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, какие данные вносить в Справочник Бюджети? Впервые столкнулась с этой программой
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Передплачуйте та читайте повністю
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • повний доступ до всіх матеріалів сайту
  • безлімітні завантаження всіх бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті nv.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форм

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua на сайті nv.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передоплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн