Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
958 0
Друкувати
Обране

Органи місцевої влади також мають долучитися до впровадження енергоефективних заходів

Про це під час засідання круглого столу на тему «Енергоефективність – як підтримати вразливих споживачів» повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук на панельній дискусії «Приклади заходів з підвищення енергоефективності для підтримки вразливих споживачів».


У ході круглого столу було обговорено питання щодо підвищення енергоефективності, покращення обізнаності споживачів енергії, зміцнення правової бази в Україні для захисту споживачів енергії.

Під час виступу Голова Держенергоефективності повідомив, що з 15 жовтня 2014 року Урядом запроваджено програму заміщення газу для населення, шляхом придбання котлів, що працюють на альтернативному паливі, за якою відшкодовується 20% тіла кредиту.

«Станом на 15 червня вже видано кредитів на «негазові» котли та енергоефективне обладнання на суму 82 млн. гривень», - наголосив Голова Агентства Сергій Савчук та додав, що механізм стимулювання на впровадження енергоефективних заходів від 8 квітня цього року поширено і на утеплення будинків.

За словами Голови Агентства, залучення коштів органів місцевої влади та місцевого самоврядування до державної програми з енергоефективності – пріоритетне спільне завдання Держенергоефективності та місцевих органів влади при підготовці до опалювального сезону.

«Як показала практика, залучення коштів на компенсацію відсотків за кредитами на енергоефективні заходи у Львівській області, допомогло збільшити видачу кредитів на «негазові» котли в 6 разів, порівняно із середнім показником по Україні. Тому на сьогодні ми підписали 14 Меморандумів з органами місцевої влади про партнерство у сфері енергоефективності житлових будинків, відповідно до якого місцеві органи влади зобов’язуються розробити міську та регіональну програми відшкодування відсоткової ставки за кредитами, залученими населенням на проведення термомодернізації будівель. Сподіваємося, що в цьому році досягнемо значного спільного вкладу Уряду та органів місцевої влади у заходи з утеплення житла, що призведе до зниження використання енергетичних ресурсів населенням», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Нагадаємо, що захід організовано за підтримки Української частини Парламентського комітету асоціації та Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки в рамках проекту «РАДА за ЄВРОПУ», який впроваджується Лабораторією законодавчих ініціатив та фінансується Європейським Союзом.

Прес-служба Держенергоефективності

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд