Тепер ви впораєтеся з роботою в 2 рази швидше!

Коли вся необхідна інформація зібрана в одному місці — це зручно, чи не так?


Аналітика змін у бухгалтерському обліку, тонкощі оплати праці в різних установах бюджетної сфери, нюанси в роботі органів місцевого самоврядування та державних структур — усе це ви знайдете у «Великому Бюджетному Комплекті».

Підбірка всієї необхідної інформації доступна в 3 кліки. На інформаційному порталі i.factor вам буде відкритий доступ до всіх свіжих і архівних номерів газет «Бюджетна бухгалтерія», «Оплата праці», «Місцеве самоврядування» і журналу «Держслужбовець», що дозволить економити час.

Постійні зміни законів у сфері бухгалтерського обліку часом заганяють у глухий кут навіть найдосвідченіших бухгалтерів. Ми підготували онлайн-курс «Облік матеріальних цінностей у бюджетних установах», який дозволить розвіяти сумніви щодо суперечливих питань. А приємним бонусом стане подарунок — робот-пилосос. 

З кожним днем темп життя все прискорюється. І ми поспішаємо, летимо з неймовірною швидкістю, намагаючись усе встигнути. Часом авральний режим затягує настільки, що не помічаєш, як змінюються дні тижня і, прийшовши з роботи, перебуваєш усе в тому ж стані і робиш все на автоматі.

Дозвольте собі хоч трохи розслабитися.

Дозвольте собі витрачати менше часу на пошуки відповідей і порад з робочих питань.

Дозвольте собі відпочити вдома, поки робот-пилосос прибирає.

Повірте, вам це необхідно і ви гідні цього.


 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі