Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.09.14
1555 0
Друкувати
Обране

Змінено умови прийому до ВНЗ

МОН нарешті унормувало питання прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання до ВНЗ, розташованих на території Донецької та Луганської областей.

Як зазначалося раніше, керівники ВНЗ, що розташовані у Донецькій та Луганській областях, самостійно в межах державного замовлення визначають:

— умови та порядок проведення конкурсного відбору абітурієнтів, які проживають у цих областях і не проходили ЗНО (за вступними іспитами або відповідно до середнього бала атестата);

— дату закінчення вступної кампанії з обов’язковим повідомленням про це МОН та розміщенням відповідних відомостей у засобах масової інформації та на веб-сайтах навчальних закладів.

Абітурієнти, які не проходили ЗНО, мають право надсилати заяви про вступ до навчального закладу на електронну адресу приймальних комісій ВНЗ або надсилати їх поштою.

Окрім того, відповідно до змін, у разі наявності вакантних місць на навчання за державним замовленням приймальні комісії вищих військових навчальних закладів (військових навчальних підрозділів ВНЗ), інших ВНЗ, які здійснюють підготовку фахівців для Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, можуть проводити додатковий конкурсний відбір та зарахування в 2014 році у строки, визначені керівниками цих ВНЗ.

На вакантні місця державного замовлення, місця, що фінансуються за кошти фізичних і юридичних осіб, в межах ліцензованого обсягу може проводитись додаткове зарахування осіб, які вступали до обраного або до іншого ВНЗ за умови збігу конкурсних предметів сертифікатів ЗНО (вступних екзаменів і творчих конкурсів) при вступі на певний напрям підготовки (спеціальність) у межах однієї галузі знань.

Такі зміни внесені наказом МОН від 04.09.2014 р. № 983 до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році.

За матеріалами МОЗ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі