Інформація по темі "" | Публікації по тегу
11.08.16
3934 17
Друкувати
Обране

Андрій Рева: Якби щороку осучаснювалися пенсії, то сьогодні середня пенсія була б 4-5 тисяч гривень, а середня зарплата - близько десяти

Виступаючи на засіданні Уряду, що пройшло 8 серпня, Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман зазначив: „Зараз ми зіткнулися з тим, що праця наших людей недооцінена”. Це прозвучало в контексті необхідності підвищення мінімальних заробітних плат. Загалом система нарахування заробітних плат вимагає реформування, бо за нинішньої підняти зарплати неможливо.


„Є така апорія древнього філософа Зенона Елейського „Ахіллес і черепаха”. Чи дожене Ахіллес черепаху? Але доганяти він повинен певним чином: черепаха робить рух і ту ж саму відстань повинен проходити Ахіллес. Тобто за той час, доки черепаха буде йти, Ахіллес повинен її наздогнати. Виходить, що кожного разу, коли Ахіллес проходить ту відстань, яку пройшла перед цим черепаха, незважаючи на те, що черепахи хода мікроскопічна, вона буде попереду нього. І що цікаво, чим ближче Ахіллес до черепахи, тим повільніше вони рухаються разом.

Ця дельта буде все меншою і меншою, - наводить паралелі Міністр соціальної політики Андрій Рева. - От якщо ми подивимося на змагання мінімальної заробітної плати і прожиткового мінімуму, а ще до цього додамо перший тарифний розряд, то побачимо, що, чим ближче перший тарифний розряд підходить до мінімальної заробітної плати, чим менша між ними відстань, тим повільніше вони рухаються разом. Тому що задача, що її перед собою поставили автори соціальної системи, яка увесь минулий час формувалася в Україні, полягала в тому, аби зробити одразу, все і негайно. Тобто ми мусимо одночасно підняти заробітну плату – у бюджетній і не бюджетній сфері, тарифи, ну і, звичайно ж, соціальні стандарти. І ще маємо навантаження, або плюс від певної категорії людей, котрі собі через закони пролобіювали прив’язку заробітної плати до мінімальної зарплати, – виходять астрономічні цифри. Ясно, що ця задача вирішитися не мала: Ахілл ніколи не міг догнати черепаху в таких умовах. При цьому люди мали паперові гарантії, що їхня зарплата буде не нижчою певного рівня, що перший тарифний розряд буде приблизно „таким” – і вони були дуже цим задоволені. І до чого це привело за останні два роки? Індекс споживчих цін збільшився на 204%. А мінімальна заробітна плата за цей час виросла на 19%. У цьому році, якщо нічого не міняти, на 6% вона виросла в травні і на 10% виросте в грудні. Цього достатньо? Риторичне запитання.

Ставимо задачу: підняти заробітну плату. Проаналізувавши можливості, ми бачимо, що в рамках цієї системи більше, ніж на 10% мінімалку й прожитковий мінімум ми не піднімемо. Але нас це не влаштовує. Значить, потрібно шукати альтернативний вихід. Який? По-перше, ми відв’язуємо прожитковий мінімум і мінімальну зарплату. Прожитковий мінімум так, як і планувалося, зросте на 10% і разом це – 16%. До речі, вище, ніж індекс інфляції – 12,5% – тобто люди нічого не втратили. Навпаки, нехай і мікроскопічне, але буде поліпшення. А відв’язавши мінімальну заробітну плату від прожиткового мінімуму, ми забезпечимо зростання на 50%. Тобто ми наступаємо не по всьому фронту, а визначаємо точку, де здійснюємо прорив, концентруємо зусилля і забезпечуємо його на 50%”.

Що це дає? На думку Міністра, в приватному секторі, там де є тіньові зарплати, це нічого не дає людям, оскільки вони, як отримували зарплату в конвертах, так і продовжуватимуть отримувати. „Проблеми” виникають у роботодавців: тепер вони будуть змушені з цієї зарплати більше платити в бюджет і більше відраховувати єдиного соціального внеску. Для людей плюс у тому, що в них збільшується розмір „світлої” зарплати й також збільшується ЄСВ у Пенсійний фонд, що має призвести до збільшення пенсії. У зарплаті виграють ті, кому все платили по-білому, офіційно. У бюджетній сфері: плюс і до зарплати, і до єдиногосоцвнеску. Це дасть додатковий ресурс в бюджет і дозволить підвищувати соціальні стандарти до запропонованого рівня.

 „Наступного року, якщо вдасться ще на 50% підняти мінімальну зарплату, то вона може становити більше 3000 грн, – каже Андрій Рева. – При середній заробітній платі 5500 грн – це вже буде європейське співвідношення між мінімальною і середньою зарплатами. Водночас, завдяки цьому збільшиться приток грошей, і, фактично, почнеться детінізація економіки. А це дозволить провести осучаснення пенсій і зробити цей процес постійним. Якби кожен рік осучаснювалися пенсії, а для цього потрібно просто мати ресурс, то в нас сьогодні середня пенсія була б десь 4-5 тисяч гривень. А середня зарплата - близько десяти”.

Тепер щодо тих, хто отримує соціальну допомогу. Серед них є і ті, хто може працювати, але не працює. І якщо прожитковий мінімум і мінімальна зарплата мають різницю у 100 гривень, то який сенс працювати. А якщо мінімальна зарплата відрізняється у два–три рази від прожиткового мінімуму, то, на думку Міністра, сидіти на соціалці стає економічно не вигідно. Це змушує людину йти працювати. Цим самим збільшуються бюджетні відрахування. Відповідно, витрати на соціалкузменшуються. І це також дозволить підвищувати соціальні стандарти.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
02.12.21 Роз’яснення щодо підвищення пенсій з 1 грудня 2021 року З 1 грудня 2021 року відбудеться перерахунок пенсії з двох підстав.
12.11.21 Страховий стаж за записом у трудовій книжці Одним із найважливіших чинників при призначенні пенсії є страховий стаж. Від його тривалості залежить не лише розмір пенсійної виплати, а і само право людини на той чи інший вид пенсії.
08.11.21 Перерахунок пенсії: що потрібно знати Питання перерахунку пенсії та оскарження дій чи бездіяльності органів Пенсійного фонду України є найбільш запитуваними серед осіб похилого віку, що звертаються до системи БПД Миколаївщини. Тож, сьогодні начальник Братського бюро правової допомоги Василь Чорновалюк розповідає в яких випадках та за яких умов відбувається перерахунок пенсії.
коментарі
(17)
ирина
11.08.2016
та шо взялись трындеть о повышении з/п и пенсий, а че никто не из "слуг" не говорит, что цены поднимутся пропорционально в лучшем случае, а так обгонят повышение з/п раза в 2-3 раза
Ikar ирина
11.08.2016
ціни піднімуться, якщо резервом для підняття буде "друк" коштів (що начебто суперечить домовленностям з МВФ), не можуть ціни бути вищими ніж в Європі, зараз і так навіть харчову продукцію вигідніше вести звітти, тому що нашим баригам аби ціни повищи і дохід побільше
Наталія
11.08.2016
Опать почему то хочется сказать - языком болтать не мешки ворочать, В который раз все это слышим.
Роман
11.08.2016
Лишь бы поболтать!!! А с ценами что вы будете делать? Нужно экономику развивать и поднимать чтобы доллар вернуть к грн. а тогда уже рассказывать о поднятиях пенсий и зарплат. На данный момент у нас в стране не сделано ровный счетом НИФИГА чтобы развить экономику. Ни один вор не посажен, ни одно предприятие не вернулось в госсобственность...все разпродали и разкрали а людям лапшу вешают!!! Вас поганых дармоедов расстреливать нужно на 100-й день работы!!!!
Сергій Роман
11.08.2016
Тільки не на 100-й день, а вже на 2-й!
Читач Сергій
11.08.2016
Невже Ви не знаєте нашу історію? Розстріли вже проходили. І кого розстрілювали? В всякому разі не тих, кого варта було б...
обкрадена українка
11.08.2016
Поверніть голову та віддайте мені мою зароблену пенсію!!! При офіційному стажі 37років (зараз мені 56 років)я повинна скитатись по світу і просити Бога ,щоб хоч хто-небудь взяв на яку -небудь роботу за копійки.А "воно" меле про якісь стандарти європейські.Знайшли на кому відігратись-пенсія жінкам у 60,чоловікам -65!!!
Розчарована
11.08.2016
Моральні уроди !!!!!!!!
Павло
11.08.2016
Коли розмір прожиткового мінімуму на сьогодні взятий "із пальця", про яке співвідношення між ним і мінімальною заробітною платою може йти річ? Рева із цією своєю теорією виступає на кожному форумі і носить ся з нею, як з яйцем, яке розбити - сущий пустяк.
,,, Павло
12.08.2016
клоун, а не міністр
Коля
11.08.2016
Печально
Наталія
12.08.2016
У кого така зарплата і пенсія???????дуже цікаво
Іван
12.08.2016
ціни будуть підніматися, тому що в країні нема конкуренції! весь бізнес в Україні належить кільком олігархічним кланам, які легко домовляються між собою. Тому лайно вироблене в Україні, зроблене із лайна і такої ж якості, зроблене руками українських робітників (які заробляють в рази, а тепер уже і десятки разів менше ніж їх європейські колеги) виходить дорожчим, ніж його європейські, якісні аналоги!
Коля
12.08.2016
Отже, за Ревою, найвищий рівень життя був в Україні у 1992-1996 роках, адже тоді зарплати і пенсії зростали майже кожен місяць удвічи. Уявіть, що середня зарплата на початку 1992 року була 200 крб.,, а наприкінці цього ж року -- 10000 крб ! А у 1995 році середня зарплата вже досягала 8-9 млн. крб.(!) Тоді ми всі були мільонерами! Правда, квартплата також була 4-5 млн. крб. щомісяця, а хлібина коштувала близько 50000 крб... . Висновки напрошуються самі.
Игорь
12.08.2016
Не надо никакого повышения зарплат и пенсий. В один карман кладут из другого забирают. Любое повышение зарплат и соцвыплат приводит к многократному взлёту цен на товары и услуги. Мы уже это переживали и не раз. Лучше остановили бы неконтролируемый рост цен. В развитых странах, где работают рыночные отношения спрос и предложение формируют цены. Но только не в Украине. У нас всё наоборот - при любом раскладе цены в лучшем случае не меняются или замедляют рост. А в худшем...и вспоминать не хочется. При такой государственной политике я не вижу никакой перспективы и светлого будущего нашего поколения в этой стране. Может нашим детям и внукам повезёт больше?!
Коля Игорь
14.08.2016
Не разделяю ваш пессимизм, поскольку олигархи власть придержащие у нас сейчас живут прекрасно и перспективу светлого будущего для себя и своих детей и внуков видят очень неплохую...
оляга
15.08.2016
ОТ як БИ в РОТІ ВИРОСЛИ ГРИБИ!
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.