Інформація по темі "" | Публікації по тегу
11.11.14
1595 0
Друкувати
Обране

Органи Пенсійного фонду повинні звітувати за ф. № 1ДФ за виплачені пенсії, які перевищують 10 тис. грн.

Фіскали роз’яснили чи потрібно органам Пенсійного фонду подавати податковий розрахунок за ф. 1ДФ у разі виплати пенсій пенсіонерам.

Перш за все вони нагадали, що згідно з пп. 164.2.19 ПКУ до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються суми пенсій (включаючи суму їх індексації, нараховану відповідно до закону) або щомісячного довічного грошового утримання, отримуваних платником податку з Пенсійного фонду України чи бюджету, якщо їх розмір перевищує 10 тис. грн. на місяць, — у частині такого перевищення, а також пенсій з іноземних джерел, якщо згідно з міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана ВРУ, такі пенсії підлягають оподаткуванню чи не оподатковуються в країні їх виплати.

В свою чергу суми винагород і страхових виплат, які отримує платник податку з бюджетів та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, вказуються у податковому розрахунку за ф. 1ДФ з ознакою доходу «128».

Отже, як зазначили в ДФСУ, органи Пенсійного фонду при виплаті пенсій пенсіонерам повинні подавати податковий розрахунок за ф. № 1ДФ.

Разом з тим ф ЖФСУ повідомили, що на сьогодні розроблено новий проект ф. № 1ДФ, згідно з яким доходи у вигляді сум пенсій (включаючи суму їх індексації, нараховану відповідно до закону) або щомісячного довічного грошового утримання, отримуваних платником податку з Пенсійного фонду України чи бюджету згідно із законом, якщо їх розмір перевищує 10 тис. грн. на місяць, — у частині такого перевищення будуть відображатись за ознакою доходу «184».

 

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі