Інформація по темі "" | Публікації по тегу
18.02.19
11882 3
Друкувати
Обране

Павло Розенко: З 1 березня розмір пенсійних виплат зросте на 17-20%

Урезультаті осучаснення пенсій їх розмір з 1 березня цього року зросте на 17-20%. Про це в ефірі «5 каналу» розповів Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Він наголосив, що з починаючи з цього року,пенсії будуть перераховуватися щорічно в автоматичному режимі. «Це одна з найголовніших позицій реформи, яку було запроваджено. Тепер, незважаючи ні на що, у березні місяці, щороку 1 березня, буде проводитися осучаснення пенсійних виплат. Це вперше за останні 5-7 років ми прийшли до такого процесу, коли можемо гарантувати осучаснення пенсій всім категоріям громадян», – зазначив Віце-прем'єр-міністр.

Павло Розенко нагадав, що багато років поспіль в Україні взагалі не проводили перерахунок пенсій. "Останнє осучаснення відбулося у жовтні 2017 року. Але треба згадати, що до цього моменту 7 років не було жодного  перерахунку і осучаснення пенсій», - сказав він.

Віце-прем’єр-міністр також зауважив, що у бюджеті достатньо коштів для здійснення перерахунку пенсій. «Необхідний ресурс для підвищення пенсійних виплат є», - сказав він.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
3
Марк
19.02.2019
точно оСУЧаснення.
Не позорились б
Лариса
25.02.2019
У мене пенсыя 1490 грн, підвищення ні копійки
Фреїшин Орися Миколаїана
15.02.2020
У мене 2 548грн пенсії разом з гірськими 47 р стажу на даний час працюю коли не бууду працювати гірськн заберуть яка буде пенсія з таким стажем
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі