Інформація по темі "" | Публікації по тегу
27.03.18
11468 12
Друкувати
Обране

Пенсії для людей зі значним стажем та низькими зарплатами будуть збільшені без зміни пенсійної формули – Андрій Рева

Міністр соцполітики Андрій Рева в інтерв’ю журналістам розповів про варіанти вирішення проблеми низьких пенсійних виплат для людей зі значним розміром трудового стажу та малими зарплатами: «Проблема полягає в тому, що суми внесків до пенсійної системи є різними. З 2000-го року все прозоро та зрозуміло – державного регулювання практично не було. А ось трудовий стаж людей, які вийшли на пенсію до 2000-го року, прийшовся переважно на радянські часи. І тут виникають запитання, тому що тоді держава регулювала зарплати – фактично встановлювало їх. До того ж, були сфери, які хронічно недофінансовувались. Наприклад, селяни в колгоспі – що вони могли на трудоднях заробити? Навіть коли їм почали платити після 1965 року, це були копійки. А санітарка, молодший медичний персонал, зарплати 60-80 карбованців. 40 років людина працювала і має пенсію 1300-1400 гривень»

За словами Міністра, сьогодні триває робота з визначення механізмів вирішення цієї проблеми, обговорюються різні варіанти, але, за будь яких умов, єдина формула пенсійного забезпечення залишиться незмінною.

«Перший варіант, який розглядається, це збільшення мінімальної зарплати. Підвищуємо мінімальну зарплату – збільшуються мінімальна пенсія та надходження до Пенсійного фонду. У інших пенсія не зростає, бо у них індексація, а ось на людей з маленькою пенсією та великим стажем це позитивно вплине. Є інший варіант, запропонований народним депутатом від Радикальної партії Юрієм-Богданом Шухевичем. Його ідея – взяти існуючу формулу та застосувати при визначенні пенсій до 2000-го року будь які 5 років найбільшого заробітку, а після цього скласти ці коефіцієнти. Таким чином, загальний коефіцієнт буде більшим, ніж у людини, яка вийшла на пенсію після 2000-го року», - пояснив урядовець.

Разом з тим, усі зміни відбуватимуться в рамках бюджету Пенсійного фонду.

«Потрібно, щоби наші бажання відповідали нашим можливостям. Підкреслюю – ми не надрукували жодної гривні, щоб профінансувати пенсійні виплати. Ми не брали кредити, не брали борги в МВФ. Усі підвищення пенсій Україні здійснила в рамках додаткових надходжень від сплати ЄСВ до Пенсійного фонду – ось чим наш Уряд відрізняється від усіх попередніх», - резюмував Андрій Рева. 

Мінсоцполітики

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
12
ААА
27.03.2018
Долар по 27, а не по 8 грн як було раніше, а ціни на продукти та товари в три рази виросли, на ту пенсію Вашу прожити не можливо, я вже мовчу про тарифи на комунальні послуги! Отак Ваш уряд відрізняється!
Оля
27.03.2018
І все на рядового бухгалтера, я кожного дня по 10 заяв отримую, щоб надати довідку про роботу до 2000 року. На основну роботу часу не вистачає. Я не розумію, чому я позаштатний, безкоштовний працівник ПФУ?!
Вадим Оля
27.03.2018
А потім з пенсійного приїзджає ревізор перевіряти довідку і починається: то на відомісті штампика невидно, то підпис керівника якийсь не такий, то наказ неправильно написаний. І нікого не хвилює, що в той період тебе навіть близько не було в установі, у всіх помилках винен той хто писав довідку.
Оля Вадим
27.03.2018
Згідна, і ще коли, навіть, і все правильно. Приїздить перевіряючий знов лізь в архів шукай ті старі листки кучу часу витрачай.
Пенсіонер
27.03.2018
Ото заживемо! При тому, що маю 40 років стажу, пенсія 1500 грн. Рік на пенсії, але доводиться працювати, щоб хоч якось вижити з їхніми комунальними тарифами і цінами на продукти та ліки. Якщо зроблять перерахунок і добавлять якісь 70-100 грн.(в кращому випадку), то це не зробить мій матеріальний стан кращим, все так же прийдеться працювати. Не бажаю нічого поганого нашим можновладцям, лише бажаю щоб вони пожили на таку ж пенсію як у мене.
Ольга
27.03.2018
Та щож це за реформа , якщо правильно порахувати , то в звязку із зменшенням коефіцієнта за стаж з 1,35 на 1 у мене забрали 1200 карборванців пенсії , а добавили 440. То це справедливо. А вони ще філософствують "Потрібно, щоби наші бажання відповідали нашим мождивостям. А нехай той самий Рева проживе місяць на 1800 грн. отоді ми і запитаємо : чи відповідають бажаггя можливостям. Алое мабуть як то кажуть своя сорочка ближча до тіла. І ніколи простого люду ніхто не зрозуміє. Ми з владою живемо на різних полюсах. А дуже прикро.
Читач
27.03.2018
Що ж тут нового?
"взяти існуючу формулу та застосувати при визначенні пенсій до 2000-го року будь які 5 років найбільшого заробітку, а після цього скласти ці коефіцієнти."


пенсіонерка
28.03.2018
Про яку пенсію ми можем говорити.Середня по Україні 7300гривень.Бюджетники отримують заробітну плату всі 3700.Коєфіцієнт співвідношення до середньої зарплати 0,5.А тепер рахуємо пенсію за формулою :3764х0,51х0,40=767.9 грв.Оце така пенсія буде або просто добавлять до прожиткового мінімуму до 1364.
Алла
28.03.2018
РЕВІ: ваш уряд ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ТИМ, ЩО ОБІКРАВ, ОБДУРИВ ЛЮДЕЙ І ДАЛЬШЕ ПУСКАЄ ПИЛЬ В ОЧІ, КОЛИ самі члени уряду ЛОПАЮТЬСЯ І БІСЯТЬСЯ ВІД ЖИРУ І ДУМАЮТЬ ПРО ТЕ, ЯК ЛЮДЕЙ ДАЛЬШЕ ОБКРАДАТИ!!!!! собаки!!!!!!!!!!
таня
03.04.2018
Я бухгалтер, маю освіту сер.спеціальну страховий стаж майже 40 років- працювала весь час в державній установі в 1985-1986 році зарплата моя була вища за середні показники по країні , зараз середні показники майже в 3 рази більші ніж мінімальна, скоротили 70% персоналу, а бухгалтери працюють і за юриста і за відділ кадрів і за секретаря і за прибиральниць і навіть за програміста, ще у відпустки без збереж.зп вимушені ходити(на папері)щоб ще когось не звільнили----- ось чим наш Уряд відрізняється від усіх попередніх


таня таня
03.04.2018
а пенсія моя 1753 грн- менша за прожитровий мінімум для працюючих і скільки років нам песіонерам ще працювати ???
ХХY
29.05.2018
Шоб вже воно подавилося пошвидше цими нашими гірким копійками. Бридка сволота жирна пузата. Ну правда, задрали вже цими своїми вивертами-викрутасами, як би його так дати, щоб не можна було взяти,,, 38 років стажу. Вища освіта. Інженерна посада. 1700 грн пенсія. НЕНАВИДЖУ. Боже, пошли їм те, чого ця зграя заслуговує. Ну скільки ж можна пхати в одну пельку???
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі