Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.02.20
65868 42
Друкувати
Обране

Пенсійний вік хочуть підвищити: коли і на скільки років

Влада все частіше говорить, що наші чоловіки занадто рано виходять на пенсію.


Влада України все частіше говорять про необхідність підвищення пенсійного віку. Головні причини – зменшення кількості працездатного населення і збільшення тривалості життя пенсіонерів. Поки це нібито плани нешвидкого майбутнього – через 5 років не раніше, дуже поступово і то не факт. Але експерти впевнені: все може статися набагато стрімкіше. Сайт "Сьогодні" з'ясував, як може розвиватися ситуація вже в найближчі пару років.

Що вже підвищили

Нагадаємо, з 1 квітня 2020 року пенсійний вік українок буде підвищено з 59 років до 59 років і 6 місяців, а через 13 з половиною місяців – з 1 квітня 2021 року – пенсійний вік жінок і чоловіків в країні зрівняється – 60 років. Правда, поки у дам залишається 5-річний "бонус" за стажем: їм повноцінна (вище мінімальної) пенсія буде призначена за наявності страхового (трудового) стажу 30 років, чоловікам потрібно 35 років. Страховий стаж, що дає право на пенсію за віком, стане однаковим для всіх (35 років) у 2028 році. А ось яким тоді буде пенсійний вік, поки неясно.

У 2020 році пенсію за віком призначать, якщо у працівника є не менше 27 років стажу. Цю норму збільшили на 10 років з 2018 року (тоді було 15 років) і щороку додають по одному року, поки в 2028 році не буде 35 стажу, що дає право виходу на пенсію за віком.

Що кажуть про нове підвищення пенсійного віку

Вперше про можливість підвищення пенсійного віку для чоловіків, який залишається незмінним з часів СРСР – 60 років, офіційно заявила глава комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова (раніше гендиректор Української федерації страхування та член правління Пенсійного фонду України).

Головна причина, за її словами, це неможливість вже через 10 років забезпечити за рахунок нинішньої солідарної системи (по-простому – "загальний котел") всіх пенсіонерів. У "загальному котлі" для цього виявиться замало грошей і доведеться знову перераховувати формулу призначення пенсії, в результаті у відсотках від заробітку працівника вона зменшиться.

На сьогодні середня трудова пенсія (3064 грн) становить 28% від середнього заробітку, з якого вона розраховується. До "осучаснення" пенсій у жовтні 2017 року було 36%. Мінімальна пенсія дорівнює 1638 грн, це 53% від середньої пенсії, або 15% від середнього заробітку. За рекомендаціями Міжнародної організації праці (МОП), для нормального життя пенсіонера його пенсія не повинна бути меншою за 40% його заробітку.

В Європі рекомендація МОП виконується: в країнах Балтії цей показник 46%, в Швейцарії найвищий – 80% заробітку. Але не за рахунок солідарної системи, а за рахунок того, що працівники все життя самі збирають собі на старість.

"Є дослідження Світового банку, за якими в 2030 році при параметрах нинішньої солідарної системи у нас пенсію за формулою отримуватимуть 40% пенсіонерів. Решта 60% отримають мінімальну пенсію. Підвищення пенсійного віку – неминучий процес", – сказала Галина Третьякова.

Зараз мінімальну пенсію отримують близько 5% українців.

Третьякова зазначила, що підвищення пенсійного віку має бути дуже плавним, наприклад, на один місяць на рік починаючи з 2023 або 2025 року. При цьому Третьякова додала, що поки йдуть дискусії, і якщо навіть подібний закон буде прийнятий, то президент Володимир Зеленський його може ветувати.

Раніше глава держави заявляв, що підтримує не підвищення пенсійного віку, а введення обов'язкових особистих накопичувальних пенсій за рахунок спільних відрахувань роботодавця і працівника. Але для цього не прийняті всі закони, хоча вони подані до Верховної Ради.

Чому говорять про нове підвищення

Здавалося б, питання підвищення пенсійного віку в Україні для чоловіків владі вдалося закрити в ході так званої "пенсійної реформи" 2017 року. Тоді, за словами незалежного пенсійного експерта Віктора Колбуна (екс-заступник голови Пенсфонду), частково вирішили проблеми нинішніх пенсіонерів, осучаснивши (підвищивши) їм пенсії, і додали проблем пенсіонерам майбутнім, збільшивши їм на 10 років мінімальний пенсійний стаж.

"Це було приховане підвищення пенсійного віку, адже багато хто з нинішніх 45-50 літніх до 2028 року не матимуть необхідних 35 років стажу і їм доведеться працювати до 63-65 років", – каже Віктор Колбун. – Але два роки по тому стало ясно: пенсії зростають набагато швидше, ніж зменшується кількість пенсіонерів. Тому знову заговорили про підвищення пенсійного віку".

Член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин також упевнений, що українців поступово готують до підвищення пенсійного віку.

"Це вкрай непопулярний захід, згадайте протести у Франції, в РФ, – аналізує Пендзин. – Хоча об'єктивно, скоро не вистачить грошей на пенсії ні в Пенсійному фонді, ні в держбюджеті. Влада вкидає в соціум інформацію про можливе підвищення пенсійного віку і чекає реакції. Поки вона негативна, але ймовірність 100%, що цю тему будуть продовжувати".

У Мінсоцполітики вже порахували, що до 2028 року в Україні половина майбутніх 60-річних, яким зараз за 50 років (близько 2 млн осіб) не зможуть оформити пенсії, оскільки їм не вистачить страхового стажу.

Чого очікувати далі

Думки експертів розділилися. Олег Пендзин вважає, що заява Галини Третьякової про необхідність підвищення пенсійного віку була погоджена з президентською командою, Віктор Колбун – що не була. На його думку, Третьякова – досить самостійна політична фігура і фахівець високого рівня, щоб піднімати такі питання.

Сама Галина Третьякова впевнена, що замовчувати прийдешні проблеми з виплатою пенсій вже неможливо, треба вирішувати питання на найвищому рівні і швидше.

Віктор Колбун сподівається, що до 2023-2025 року пенсійний вік в Україні влада не підвищить, хоча говорити про це стануть все наполегливіше.

"Ефект від підвищення пенсійного віку можливий лише тоді, коли економіка України буде стійко розвиватися, з'являться нові робочі місця для молодого покоління, – аналізує Віктор Колбун. – Інакше ми отримаємо зростання безробіття або серед "передпенсіонерів", яких масово стануть звільняти достроково, або серед молодих, які, до речі, не зможуть в результаті заробити необхідного страхового стажу. Для вирішення цієї проблеми є ще років п'ять, але займатися як поліпшенням інвестиційного клімату, так і пенсійним реформуванням, перш за все введенням особистих накопичувальних пенсій, треба сьогодні".

Олег Пендзин більш песимістичний, за його прогнозами, за пенсіонерів влада візьметься, як тільки вирішить два більш важливі питання – прийме закон про продаж сільгоспземель і новий Трудовий кодекс (або його демо-варіант – закон "Про працю"). Експерт стверджує, що ці два закони будуть прийняті не пізніше першої половини 2020 року.

"Далі в пріоритеті влади – зміна системи оподаткування зарплат, що може спричинити за собою і одночасну зміну пенсійного законодавства, зокрема, підвищення пенсійного віку та введення особистих накопичувальних пенсій, – прогнозує Олег Пендзин. – Це вже буде справжня пенсійна реформа. Найімовірніше, підвищення пенсійного віку зроблять поступовим, причому не на місяць щороку, це мало, а на півроку. І підвищать з 60 до 62-63 років, а не до 65. Не виключено, що пенсійний вік підвищать не тільки для чоловіків, але й для жінок, оскільки з 2021 року він стане для всіх однаковим".

Олег Пендзин пояснив, що систему оподаткування зарплат в Україні можуть привести до західних стандартів, коли роботодавець виплачує "брутто" -зарплату, а вже сам працівник відраховує з неї податки в бюджет. У "брутто"-зарплату увійдуть єдиний соцвнесок (22% від зарплати), податок на доходи фізосіб (поки 18%, але при високих зарплатах його хочуть зробити вдвічі більшим), військовий податок (1,5%), всього 41,5% . До цього можуть додати внесок на особисті накопичувальні пенсійні рахунки (2-5% з роботодавця і не менше 1-2% з працівника). Але в перехідний період податковим агентом все ж залишать роботодавця, а на руки працівнику видадуть "нетто"-зарплату.

Втім, Олег Пендзин вважає, що такі радикальні зміни наберуть чинності не раніше 2022 року. Тобто у 58-59-річних чоловіків є дворічний запас часу, щоб оформити пенсію в 60 років. Якщо, звичайно, вони її встигнуть заробити.

Олександр Панченко, Сьогодні.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(42)
Тетяна
19.02.2020
Покажіть мені наявність робочих місць, зараз і в перспективі на найближчі роки! Реальні, а не чиїсь "новорічні побажання"! Ті, де ми отримуватимем "білу" зарплату й сплачуватимем "білі" податки. Мінсоцпол! Проведіть аналіз законодавчо затвердженого прожиткового мінімуму в країні. ОБ"ЄКТИВНО оцініть рівень життя в країні. Дебіли, б....!
т.м. Тетяна
19.02.2020
якби ті , що говорять про таке підвищення САМІ спробували спочатку ДОЖИТЬ а потім ВИЖИТЬ ну ту нещасну пенсію-подачку, то так вони не думали б. той, хто отримує сотні тисяч в місяць навіть не задумується, що якийсь пенсіонер-трудяга отримує 2000. і на ці 2000 купує ліки, сплачує комуналку... та якби у більшості наших пенсіонерів не було дітей, які можуть допомогти, то пенсію взагалі не було б кому платити. а й справді ... утримувать пенсіонерів не вигодно, так нехай іх усипляють. ...так виходить... той, хто все життя працював тепер державі НЕПОТРІБНИЙ. ..сумно... прийшла нова влада....обіцяли покращення... але я не прошу його- нехай залишать хоч так як є. чи може я одна не бачу ЦЬОГО ПОКРАЩЕННЯ...
Виктор Федорович
19.02.2020
Это какой-то треш. Большего бреда сложно придумать, но зекоманда продолжает "пробивать дно".
Юлія Виктор Федорович
19.02.2020
Да, доживемся до того,что придется и этих выгонять...
03
19.02.2020
Народ мрет как мухи.Скоро до 50 лет никто не будет доживать. Средняя продолжительность жизни мужчин 62 года. Так что это умер, а на работу ещё с того света 3,4,5 и более лет ходить? Что вы творите! Женщины тоже не бессмертны! И покажите те предприятия где берут на работу после 50 и где можно работать до НОВОЙ пенсии!!!!
Поліна 03
20.02.2020
Так ми отримали безвіз, то і користуйтесь ним на здоров"я. Не чекайте манни небесної .
Юлія
19.02.2020
Таке враження, що хочуть посварити працюючих з пенсфонерами. Що тепер працюючих через те, що немає за що платити пенсію пенсіонерам повинні гарлувати більше. Жах якийсь...
СтефаНа
19.02.2020
Яка пенсія? Маємо здохнути на роботі і пенсію платити не треба. Винесли вперед ногами з робочого місця, закопали по пояс і бронзовою фарбою зверху пофарбували щоб на пам'ятник не втрачатись. Сволота
Лариса
19.02.2020
а яка якість роботи у працюючих людей передпенсійного віку? працюю на держслужбі і бачу таких (вибачте) " маразматиків" дуже багато. І сама такою буду. Вони сидять і тільки рахують дні до пенсії, а ще на лікарняний без кінця-краю ходять. Чому про це ніхто не думає?
василий Лариса
01.04.2020
на держслужбі можна просидіти і десь до 70-75років, керуючи зі своїх кабінетів тими,хто дійсно "горбатиться" при любій погоді і за мізерну зарплатню і придумувати Закони так, щоб хтось жив і на пенсії, приспівуючи, а хтось ледь зводив кінці з кінцями, навіть працюючи. Якось це все зовсім не для народу, а тільки проти нього. А тих,хто на держслужбі часто "ходить" на лікарняний - перевести на чорнову роботу для "полегшення" умов праці...
Оля
19.02.2020
ст. 86 "Про прокуратуру" прокурорам пенсія 25 років стажу НЕ залежно від віку!!!!! До того ж навчання входить у стаж. Всі прокурори йдуть на песію у 42 роки!!!!!!!! Цей вік ні хто не хоче підвищити!!!?До того ж прокурори це не тільки ті хто ходить в суд- це прокурор відділу кадрів,покурор - завхоз, прокурор черговий(дзвінки приймати).
Оля Оля
19.02.2020
До того ж вони плать точно такі самі податки - не підвищенні!
Светлана
19.02.2020
К великому сожалению, от того, что мы здесь "поговорим", НИЧЕГО не изменится! То, что люди, кому за 50, никому не нужны - отработанный материал, это факт!!! Поэтому, каждый в таком возрасте, и держится за работу, т.к. на жизнь нужно заработать! Хоть не очень большая, но, стабильная зарплата... А всё, действительно, очень печально...Берегите здоровье, своё и своих близких людей!!! Никто не придёт и для Вас ничего не сделает!!! НЕТ ВОЛШЕБНОЙ ТАБЛЕТКИ!!!!! Будьте волшебниками сами для себя!!! Всем здоровья и позитиа, вопреки всему!!!
AQ
19.02.2020
Критикувати легше вього. Які ваші пропозиції?
Татьяна AQ
20.02.2020
Самое страшное, что нет никакой возможности это изменить. Мы все настолько бесправны, что порой жалеешь, что ты не идиот, что ты это всё понимаешь и при этом ничего не можешь изменить.
читач
19.02.2020
Зрівняти пенсії і зарплати,бо в одних пенсія 15 тисяч і її треба підвищити,а в других і двох тисяч нема і не думають підвищити,так само зарплати 25 тисяч -сидить в теплі і дрімає,і 5-6 тисяч - на виробництві ,ні присісти ,ні відійти.І ще в наш час деяким працююючим пенсіонерам краще фінансово живеться,як молодим працюючим,виходить,що старі утримують дітей і внуків
це точно читач
19.02.2020
знаю напевно, що в нашій обласній профспілці всі працівники (голови обласних профорганізацій) такі собі підтоптані дідусі та бабусі (боронь боже, не хочу нікого образити) але їм там всім за 70 з гаком, то вони отримують собі такі не погані пенсії та ще й непоганську зарплату, тому їх звідти не викуриш, а толку з них ніякого....а зарплату отримують за наш з вами рахунок ---зі сплати членських внесків....
Альона це точно
19.02.2020
це точно! я просто дивуюсь, як люди до цього часу взагалі є членами профспілок, толку з них ніякого
достало
19.02.2020
Перед виборами кричали - люди зубожілі, пенсіонери нещасні, медицина ніяка, треба рятувати народ. Після виборів - про зубожілих мовчать (вже таких нема), пенсіонерам стало краще, бо медицина вилікувала так, що пенсіонери стали довше жити (бо пенсії зростають набагато швидше, ніж зменшується кількість пенсіонерів). Вони підрахували скільки народу повинно померти, щоб хватило на пенсії іншим. Тому вони добавлять ще пенсійний вік. Дай Боже допрацювати до 55 років. Потім працівника звільнять за новим трудовим кодексом без пояснень, бо який з нього вже працівник. На іншу роботу в такому віці не беруть. Якщо доживеш до 62-65 років, то отримаєш свої зароблені копійки. Якщо ні, то таким чином виконаєш державний план по смертності пенсіонерів. Головне, що вони про себе коханих не забувають. Так вони ж перед виборами попереджали "Зробимо їх ще раз!". А ви думали то про кого було?
це точно достало
19.02.2020
так і думали....transparent_pxl.png
Ikar
19.02.2020
такі новини вже істеричний сміх визивають
Ikar Ikar
19.02.2020
Если будет 100 миллиардов инвестиций, Украина сможет догнать Беларусь через 50 лет - Милованов
Галина Ikar
29.02.2020
Уважно гляньте на Милованова І зрозумієте, що ці 100 мільярдів інвестицій зникнуть в "широких штанинах" миловановоподібних.
Тетяна Ikar
20.02.2020
а за 50 лет "то ли ишак здохнет, то ли король помрет" Короче, отвечать за эти експерименты будет некому однозначно
АННА
20.02.2020
страна - ДЕГРАДИРУЕТ.
Татьяна
20.02.2020
Не с того края начали. Пусть выведут все зарплаты из тени и никакого повышения не нужно. Все эти, с позволения сказать "законодатели", имея свой бизнес, не торопятся платить " белые" зарплаты и соответственно налоги с них. Рыба сгнила, а крайний, как всегда, народ.
Софія
20.02.2020
Нація, якій шкода витрачати кошти на утримання калік та старих приречена.
достало Софія
20.02.2020
Не нація, а уряд. А цей уряд обрала більшість народу. Тому ви праві - більшість обрала саме таке життя.
Юлія достало
20.02.2020
Нація просто вірила в світле майбутнє котрий раз, але знову програла...
Володимир ЗЕЛЕНИЙ
21.02.2020
Епоха бідності закінчилась! Починаємо продавати собак і жити в ТУРБОРЕЖИМІ!transparent_pxl.png
Ірина
24.02.2020
Україну просто деребанять соросята -промисловість знищують,медицину убивають,тобто смертність піднімають,єдине,що залишилось стабільне-сільське господарство також знищують через красиві слова про ринок землі.ВСЕ! після цього-держави немає!Ну що ми за народ-терпеливі,роботящі,хіба можна терпіти знищення своєї Батьківщини?
Олег
24.02.2020
Внести зміни в трудовий кодекс, шоб замість пенсії на роботі видавали безкоштовно гроби, або краще спалювати і видавати рідним прах, а в тудову писати згорів на роботі.
Дмитро
25.02.2020
Ми живі свідки геноциду українського народу. Прости їх мілосердний....
Злой Бух
25.02.2020
По- перше, треба обкладати податками ВСЮ заробітну платню депутатів, міністрів, бо нема чим поповнювати ПФУ. в більшості звичайних працівників - мінімалка. По - друге, держава в погоні за дармовими грошима слухає кого завгодно. але не власний народ. Не слід рівнятися на пенсійний вік інших країн, в нас рівень життя - мезозой. Це й умови життя й низька пенсія, й медичне обслуговування. В нас дожив до пенсії - вже молодець! Дуже прикро за людей похилого віку.
Саша
26.02.2020
Дорогі українці, радійте, будемо працювати до 100 років)))))))Докерувалися до ручки !!!!!!!
Олег
26.02.2020
Говорять шо нарешті ми підемо на пенсію за віком, віко понесуть попереду, а нас за ним.
Галина Олег
29.02.2020
100%
Людмила
27.02.2020
Населення в Україні хоче високі пенсії та гарний рівень життя,а звідки це візметься коли підприємці беруть на роботу працівників ,платять їм по 15 тисяч а показують у звіті мінімалку .Сильна країна та ,де всі платять податки і у повному обсязі.Не розумію - і причому тут нинішня влада коли так було завжди і буде так поки не почнуть УСІ ПІДПРИЄМЦІ та ПІДПРИЄМСТВА ПЛАТИТИ ПОДАТКИ. У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ. Ніхто не потратить більше ніж у нього є, а у нас країна бідна. Мені теж скоро на пенсію і мені страшно, що зі мною буде. Але я бачу як 90% обдурюють державу, а держава обдурює нас.Біг на місті.
Олександра
29.02.2020
Вибрали молодих! Радійте. Досвіду ніякого, але ,не у всіх. Є розумні депутати: Гетьманцев, Усенко, Олена Шуляк та інші. Шановні правлінці!. Створіть нормальну державну інспекцію праці. Дайте їм належну заробітну плату, преміювання від фактичних результатів роботи і буде все нормально. А нині що. Премії у чиновників міністерств 520%, а податки платять з заробітної плати тільки десь до 60 т.грн, решта в карман. Але не таку як в ДБР та подібних. З мінімальної заробітної плати працівник отримує десь 3802 грн, а чиновники міністерств по 350 т.грн і спробуй урівнятись в спроможості прожити. Гройсман в липні урівняв пенсію до 2000 грн, а чому не всім, Вирішили пропіаритись. А ми хочемо кошти на індексацію. На цвинтар скоро!
Галина
29.02.2020
Складається враження, що ні експерти ні наші новоспечені можновладці не знають про те, що для накопичувальної системи треба:1) аби банки були стабільними і народ їм міг довірити свої кошти, а не так як зараз кожен день черговий банк обявляють банкрутом;2) багато людей не отримують зарплати, її просто не платять, - а це унеможливлює особистий внесок коштів на пенсійний рахунок + підприємства на платять ЄСВ і у працівників тане страховий стаж, а тут добавляється пенсійний рахунок працівникам - теж корова язиком злиже. Ось і виходить куди не кинь кругом глухий кут.
оксана
26.03.2020
щоб ви дожили до пенсії і самі отримували мінімалку
adad
24.01.2021
А навіщо молоді сплачувати відрахування зараз, якщо на їхню пенсію вже не вистачатиме молоді?
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн