Інформація по темі "" | Публікації по тегу
20.06.17
7506 8
Друкувати
Обране

Президент доручив Уряду вже восени підвищити пенсії

Президент Петро Порошенко переконаний, що покращення економічної ситуації в країні нині дає можливість здійснити кроки, спрямовані на підвищення забезпечення пенсіонерів, які найбільше потребують підтримки з боку держави. Про це він заявив на засіданні Національної ради реформ, присвяченому пенсійній реформі.

Серед заходів, які можна здійснити вже цього року, Президент назвав осучаснення пенсій.

«Уряд має здійснити швидкі практичні кроки, які вже зараз полегшать страждання пенсіонерів. Це моя вимога, як Президента, і, впевнений, – вимога суспільства», - наголосив він.

«Людина, яка виходить на пенсію у 2016-2017 роках, маючи високу заробітну платню має високу пенсію. Людина, яка вийшла на пенсію у 2009-2010 році має той самий стаж, сплачувала внески із середньої заробітної плати так само, як це робили у 2016-2017 роках, тобто робила все, що може, але пенсію на сьогодні має набагато меншу. В першу чергу, як результат осучаснення, отримають підвищення пенсій найменш захищені – ті, хто на сьогоднішній день отримує несправедливо найнижчі пенсії», - додав Петро Порошенко.

Також на переконання Президента цього року необхідно здійснити підвищення мінімальної пенсії. «Думаю, що можна розглянути можливість перенести це з грудня на листопад, або може навіть на жовтень. Прошу уважно вивчити цю можливість», - зауважив він.

Окрему увагу Петро Порошенко звернув на питання обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів та їх оподаткування. «Я наголошую на тому, що на сьогоднішній день ми зацікавлені в тому, щоб пенсіонери продовжували працювати. Не треба їх вичавлювати з робочих місць. Думаю, що не виправдане на сьогоднішній день і обмеження пенсій працюючим пенсіонерам, і оподаткування пенсій», - наголосив Глава держави. Він звернувся з проханням, щоб при доопрацюванні законопроекту ця позиція була врахована.

Глава держави також нагадав, що останні три роки було резонансним питання пенсійного віку. «Можу відкрити таємницю - коли Уряд завершував черговий меморандум з МВФ, я брав на себе ініціативу, і ми робили все можливе, щоб не дати нашим опонентам можливості завалити пенсійну реформу, штучно маніпулюючи з пенсійним віком. Вважаю, основним досягненням, що для більшості пенсіонерів зазначений законопроект не передбачає підвищення пенсійного віку», - резюмував Президент.

www.president.gov.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
8
Ірина
21.06.2017
А що мають робити молоді спеціалісти, коли пенсіонери мають дрімати на роботі до 80 років?
Олена
22.06.2017
А чому тільки 2009-2010, а 2006-2008?
Лиля
23.06.2017
Краще роботу дайте людям на селі!!!! Де нам стаж заробляти????
ААА
24.06.2017
Яке це осучаснення пенсій, якщо люди з нашим рівнем життя до пенсії не доживуть!!! Шо за ту пенсію проста людина може зробить!!! ПОПУЛІЗМ НАБУВ БІЛЬШ СУЧАСНОЇ ФОРМИ, ЄВРОООПЕЙСЬКОЇ)))))))
Коля
25.06.2017
Багато українців взагалі не мають ні зарплат, ні пенсій ,-- звільнені з роботи у зв"язку з ініціативи держави , тобто по незалежним від працівників причинам позбавлені засобів існування та страхового стажу; тепер вимушені жити на утриманні своїх сімей. --------------------------------------------------------------------------- Тобто, людина працювала і платила податки та раптом якісь посадовці вирішили , щоб ця людина не працювала і не платила податки . А крайніми тепер роблять самих тих примусово звільнених працівників.
Ольга
26.06.2017
Скажіть будь-ласка, де працювати молодим спеціалістам, які тисячями щороку випускаються з вузів? Якщо пенціонери будуть працювати до 80-років, то скажіть коли звільняться робочі місця для молоді? А молодь тим часом не спить вона виїджає за кордон, тому що в своїй країні вони не потрібні!!!!!!!!!!!!!111111111 В Україні залишаться одні пенціонери.
Любов Ольга
28.06.2017
Уж лучше пусть работают "пенционеры", чем такие специалисты как вы
світлана
29.06.2017
зробіть як колись було за совєтів - сьогодні 55 - взавтра гайтю. хай молодь іде робити , де мають заробляти стаж і на пенсію. а то сидять уже по 70 а вони ще працюють - навчать- всі діти по репетиторах
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі