Сільським та міським головам планують скасувати обмеження на виплату пенсій

Першого квітня 2015 року набрав чинності Закон України від 02.03.2015 р. № 213-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», яким передбачено тимчасово, у період з 1 квітня 2015 року по 31 грудня 2015 року не виплачувати пенсії особам, на яких поширюється дія цього Закону (крім інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія п. 1 ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»), у період роботи на посадах в органах влади.


У зв’язку з цим склалася ситуація, що  особи, які займають посади голів сільської, селищної рад та міських голів через низьку заробітну плату (а подекуди – й через її невиплату  у зв’язку з неприйняттям місцевого бюджету) змушені з 1 квітня цього року звільнитись з посад, оскільки будуть позбавлені частково і пенсій.

Для вирішення такої ситуації законодавці розробили Законопроект, яким пропонується встановити, що обмеження щодо виплати пенсії, щомісячного довічного грошового утримання, встановлені Законом № 213, не застосовуються до пенсій, щомісячного довічного грошового утримання, що призначені відповідно до законів України особам, які займають посади голів сільської, селищної рад та міських голів.

Проект Закону від 01.04.2015 р. № 2506 «Про внесення зміни до пункту 3 Розділу III «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" щодо осіб, які займають посади голів сільської, селищної рад та міських голів»»

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі