Інформація по темі "" | Публікації по тегу
20.11.15
10445 9
Друкувати
Обране

Уряд збільшує розмір пенсій та соціальної допомоги інвалідам ІІІ групи, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам

Кабінет Міністрів України вніс зміни до своєї постанови від 26 березня 2008 р. № 265 «Деякі питання пенсійного забезпечення громадян», якими забезпечив пенсійні виплати інвалідам ІІІ групи загального захворювання та виплату державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам у розмірі на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Як відомо, статтею 46 Конституції України гарантовано, що пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом.

Зважаючи на підвищення розмірів прожиткових мінімумів для основних соціальних і демографічних груп населення з 1 вересня 2015 року, розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, становить 1 074 гривні.

Водночас постановою Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 року № 265 «Деякі питання пенсійного забезпечення громадян» для отримувачів пенсійних виплат - інвалідів ІІІ групи загального захворювання, державної соціальної допомоги - інвалідів з дитинства ІІІ групи та дітей-інвалідів (на яких батьки не отримують надбавку на догляд) було встановлено обмеження розміру виплати - не більше 949 гривень. Прийнята  Урядом постанова це обмеження знімає.

Відтепер зазначені громадяни (а їх в Україні - 620,4 тисячі) отримуватимуть пенсійні виплати у розмірі на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, як і передбачено нормами Конституції України.

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
9
Раїса
20.11.2015
Чому образили інвалідів дитинства ІІІ групи, пацючих на державній посаді? я працюю з 1981 року, мене в дитинстві після отримання травми, практик- медик помилився, в разі чого я залишилась без робочої правої руки. А з квітня 2015 року мене залишили без пенсії тому, що я працюю на державній посаді начальником відділу бухгалтерського обліку та звітності структурного підрозділу адміністрації Жовтневого районну Миколаївської області. Заробітна плата складає 2381,98 грн. з нарахуваннями, отримую на руки 1823,81 грн. На даний час вибір: чи купляти ліки, які вкрай після перенесення 11 тяжких операцій необхідні для подальшого життя, чи оплачувати комунальні послуги. ЯК В ПОДАЛЬШОМУ ІНВАЛІДУ.
Надія
20.11.2015
Чому образили всіх інвалідів ІІІ групи? Я не працюю. У мене пенсія-це основне джерело існування.І це не тому, що я не хочу, а тому що неможу працювати за станом здоров"я. Ну і за що ж існувати? За що купувати ліки?
оксана
20.11.2015
Вот это заживут инвалиды! Ни в чем себе не оказывай. Когда бы Министры жили на свою зарплату, пусть и такую какая есть- они бы не отрывались от реальности. А так... Во всем мире критерий человечности- это отношение к старикам, детям и животным. Я Дончанка. Повезло выжить. Теперь на все смотрю по другому. Стыдно нам...
Ірина
01.12.2015
Мені ще подобається , коли працюючий інвалід планово лягає в лікарню, то йому треба брати на роботі відпустку за свій рахунок , бо лікарняний лист лікар не виписує - НЕ ПОЛОЖЕНО!!!! Бо пенсію ж отримуєте , от і лікуйтесь за неї! А т е що пенсії вистачає на придбання ліків на один день- нікого не хвилює! ПЕРЕДИВІТЬСЯ ще й цей закон чи постанову(незнаю що це), можливо і тут можна лікуватися якзвичайній людині, і брати лікарняні, а не за свій рахунок!
ирина
02.12.2015
Просто обидно за наших Украинцев и стыдно за наших слуг ( господ ) народа . Говорят надо уважать власть которую мы выбираем , но и власть пусть уважает свой народ !
Dfcz
26.12.2015
Пенсія -- це грошова виплата людині, яка втратила працездатність; тобто пенсія заміняє заробітну плату непрацездатній людині. Пенсіонер, який працює і отримує заробітну плату є за своїм власним вибором людиною працездатною, а отже, не може претендувати на отримання пенсії.
Надія
29.12.2015
Я бажаю нашим депутатам, і всім хто прийняв рішення про скасування пенсії державним службовцям (інвалідам з дитинства 3группа),щоб вони та їх діти ,онучата,рідні (хоча рідня не причетна) на своїй шкурі відчули наші страждання і образи
Коля
30.12.2015
Кожен пенсіонер повинен нарешті зробити вибір: або він (вона) працює і отримує заробітну плату або не працює і отримує пенсію. Досить пенсіонерам сидіти на двох стільцях, коли в країні повно "працездатних" , що і одного не мають.
Сергій
22.03.2016
з початку 2013року військовим пенсіонерам - МО,МВС,МНС і т.д. пенсій і соціальних стандартів не підвищували незважаючи на те, що були прийняті законодавчі акти!Зараз майор який має 27 р. вислуги отримує пенсію 1777 грн., а ті що мають менше звання та вислугу отримують ще менше майор - 20 р. 1450 грн.В 2016р. військовим пенсінерам (інвалідам,ветеранам)не передбачено збільшення пенсій!При цьому вони при проходжені служби працювали в добу18 г., І їх викинули при приватизації підприємств України,інших заходів з розподілу держмайна, багато так не отримало квартир і т.д. (хто проходив службу той знае який це труд - немае ні виходного,ні спокійно заснути не можеш, коли твоя дитина хвора,а ти йдеш на службу, коли твій робочий день закінчуеться в 24.00 а починається з 06-00. Тобто порушуються їх права людини! Коли нарешті будуть збільшувати пенсії не тільки цивільним пенсіонерам але і військовим? Коли зроблять перерахунок пенсій хочаб пенсіонерам МВС відповідно постанови КМУ №988 від 11.11.2015р."Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції"?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі