Інформація по темі "" | Публікації по тегу
28.05.15
2664 3
Друкувати
Обране

З 1 червня 2015 року призначення спецпенсій припиняється

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 2 березня 2015 року Пенсійний фонд України з 1 червня 2015 року припиняє призначення спецпенсій депутатам, міністрам, суддям, прокурорам, митникам, податківцям та іншим чиновникам. Про це в ефірі телеканалу «24» заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

 «Затягнути зі скасуванням спецпенсій ні в кого не вийде. Це принципова позиція моя, як міністра соціальної політики, і уряду в цілому», - сказав він.

 Розенко нагадав, що Закон України, прийнятий Верховною Радою у березні, передбачав, що уряд до 1 травня має внести відповідний пакет законів про пенсійну реформу і якщо парламент до 1 червня не прийме цей закон, то система спецпенсій в Україні перестає існувати. «Ми виконали норму Закону і до 1 травня внесли на розгляд Верховної Ради системну пенсійну реформу, яку парламент, на жаль, досі не розглянув і не ухвалив», - зауважив глава Мінсоцполітики.

 «Тому з 1 червня 2015 року Пенсійний фонд України припиняє призначати пенсії за спеціальними законами. З  червня всі пенсії народним депутатам, міністрам, суддям, прокурорам, митникам, податківцям та іншим чиновникам будуть призначатися відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, як усім звичайним людям», - наголосив Міністр, зауваживши, що ця норма не стосується науковців та військовослужбовців.

 «Ми виконаємо цю норму закону з великим задоволенням. Це наша принципова позиція. Компромісів щодо подальшого існування ганебної системи ВІП-пенсій не буде», - підкреслив Павло Розенко. 

http://www.mlsp.gov.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
3
Анжела
29.05.2015
Цікаво то 6,1% вже утримувати не будуть? Якщо на загальних пенсія, то й утримання на загальних?
Наталі
09.07.2015
Як пенсії, то на загальних підставах. Як з людини 20 років утримували підвищений відсоток та утримується і надалі, то це принципова позиція по спецпенсіям
Зена
11.08.2015
Цікаво, як Яценюк збирається відшкодовувати нам 6,1% за 20 років державної служби, адже ми вже накопичили собі пенсію
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі