Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.11.19
17436 23
Друкувати
Обране

Заборону на індексацію пенсій держслужбовців можуть скасувати незабаром

Про це йдеться в поданому до КСУ конституційному поданні омбудсмена


Конституційним Судом отримано подання Уповноваженого ВРУ з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень ст. 90, пп. 1 п. 2 розділу ХІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону про державну службу, ч. 7 ст. 21 Закону про службу в органах місцевого самоврядування.

Цими нормами в їхній теперішній, після низки змін, редакції встановлено, що пенсійне забезпечення державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування здійснюється відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". При цьому взагалі не передбачено перерахунку (індексації) пенсій, призначених зазначеним категоріям пенсіонерів згідно з попереднім Законом про держслужбу 1993 року.

Відповідно омбудсмен просить КСУ визнати неконституційними положення ст. 90, пп. 1 п. 2 розділу ХІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону про державну службу, ч. 7 ст. 21 Закону про службу в органах місцевого самоврядування. Як відомо, норми законів, що визнані неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України рішення про їх неконституційність, якщо інше не встановлено самим рішенням, але не раніше дня його ухвалення.

buh.ligazakon.net

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
26.01.22 Право на достроковий вихід на пенсію за віком Право на пенсію за віком в Україні регулюється Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Згідно зі статтею 26 цього Закону право на пенсію за віком мають особи, як чоловіки, так і жінки, після досягнення віку 60 років за наявності необхідного страхового стажу.
17.01.22 Умови виходу на пенсію за віком у 2022 році, індексація та перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам 1. Вік виходу на пенсію за віком згідно із Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 9 липня 2003 р. №1058 (далі – Закон № 1058) у кожному конкретному випадку визначається залежно від набутого особою страхового стажу на момент досягнення 60-річного віку.
15.12.21 Мінсоцполітики: Вперше з 2014 року середня пенсія перевищила фактичний прожитковий мінімум У 2021 році середня пенсія вперше з 2014 року перевищила розмір фактичного прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб.
коментарі
(23)
Наталка
22.11.2019
Всі закони приймаються тільки для держслужбовців, всі інші не люди?
oksana Наталка
22.11.2019
Якраз всі пенсії індексуються (крім пенсій держслужбовців)
Олександр Наталка
22.11.2019
Ви жертва пропаганди таких політиків як ляшко, гройсман і їм подібних. та уряду, які весь час підсовують інформацію що держслужбовці купаються в грошах, в політиків взагалі тренд винить в усьому держслужбовців, чи, як вони кажуть- "чиновників". А народ цьому віре, бо краще ж винить в корупції когось с сусідів з РДА, та боготворити профффесора, петю чи бубочку, ніж заради цікавості глянуть декларацію рядових держслужбовців.
Любов
22.11.2019
Пенсія інших людей індексується.
Людмила
22.11.2019
Секретар села це не людина? Що її пенсію не підіймають з 2009 р. У якої утримували підвищений процент пенсійного фонду.
Світлана
22.11.2019
Якраз всім іншим людям пенсія індексується, а держслужбовцям ні бо держслужбовці не люди. Вони посадові особи які попрацювали на державу а держава їх кидає.
Олена Світлана
22.11.2019
З держслужбовців утримували 6,1% внесків в ПФ, а з працівників не держслужбовців 2%, а коли прийшов час йти на пенсію, то пенсія держслужбовця вийшла меншою.
777 Олена
25.11.2019
з зп не держслужбовців - 3,6 %, 2% - з лікарняного, але взагалі я з Вами згодна
Васа
22.11.2019
Пропрацювали на мінімальну заробітну плату.
Коля
24.11.2019
Взагалі,багато осіб непенсійного, але вже досить похилого (за 50) віку не мають ні зарплат, ні пенсій: звільнені з попереднього місця роботи у зв"язку з різноманітними "ліквідаціями" держпідприємств; тобто стали безробітними з ініціативи держави і по незалежним від них причинам...
Коля Коля
24.11.2019
Адже знайти нове робоче місце у країні, яка тепер фактично не має виробництва, складно навіть молодим і здоровим...
Валентина
11.12.2019
А ще держслужбовців повиганяли з роботи чітко в 55 років. Згідно Закону!
Olena
17.12.2019
Прикро, що підвищується пенсія тим, у кого мінімальний стаж, хто особливо не переймався рботою. У мене загальний стаж 45 років, із них понад 20 держслужби. А пенсія з 2010 року, як головного спеціаліста держслужбувця, залишилася незмінною. А ціни ростуть на усе, в т.ч на комуналку.
володимир 03.01.2020
03.01.2020
все життя працював в органах місцевого самоврядування. через недофінансування бюджету отримували мізерну зарплату, 20 років службовця в ОМС, утримували 6.1 % внесків у ПФ, на час виходу на пенсію вона становила понад дві мінмалки а зараз- 50% від неї
Наталія
04.01.2020
У звичайного держслужбовця, який вийшов на пенсію до 2017 року теперішня пенсія складає не 60% від нарахувань, а в кращому випадку 40%. Де передбачені колись законом 80% на момент вступу на службу. Стаж державної служби 28 років. Чи дочекаюся за життя обіцяного...
Людмила Наталія
17.01.2020
Якщо ми ,бувші держраби, будемо мовчати, не дочекаємось перерахунку пенсій. .Силовики добилися перерахунку пенсії, а ми мовчимо .Нас все влаштовує???
марія
19.01.2020
Державним службовцям структурних підрозділів Мінсоцполітики, прокурорам , судям, народним депутатам призначають пенсії в розмірі 60 відсотків, В кого є долари то по рішеннях судів роблять перерахунок пенсій, Держрабам, які отримували мізерні зарплати Верховна Рада скасувала перерахунок пенсій, Потрібно брати гранати та йти під Верховну Раду, як це робили силовики,
ольга
27.01.2020
Так чого ж ви мовчите,а тільки з диванів смс строчите,віськові молодці добивались свого,а ви держслужбовці вирішували питання будівництва шкіл,лікарень,нарахування субсидій,розробляли різні програми забезпечення населення і залишились непотрібними своїй державі,незнаю,но ви слабаки,чи немає у вас тієї людини,яка б керувала вами як у війскових це відбувалось.Що не кажіть,а ви слабаки,будете так себе вести нічого не змінеться.Слухайте,що говорять люди,що треба не сидіти,а вирішувати питання,бо воно стосується тільки вас самих.
анна
31.01.2020
Так, рішення КС мало би бути на користь держслужбовців і справедливість повернута, тому що законом передбачено, що нові закони не можуть погіршувати стан справ, тобто те, що пенсії д/сл не індексують і не перераховують, в зв*язку з підвищенням посадових окладів, прожиткового мінімуму чи мінімальної зарплати (хоч якогось показника) - це порушення. Але до чого додумались!, переводять на пенсію на загальних підставах! Зрівнюють всіх, незалежно від умов праці і законів, які діяли раніше.
Галина
03.02.2020
Конституційний суд признав,що порушені права і свободи держслужбовців пенсіонерів,але не визначився у своєму рішенні,як це повинно відбутися стосовно пенсій держслужбовців,тому Денісова звернулась до КУ щоб своім рішенням зобовьязав пф зробити перерахунок. Так відбулось розьяснення з підвищенням пенсій прокурорам, ім пенсії підвищити та виплатити компенсацію за 12 попердніх місяців. Чекайте,але щось добго вирішують,те що ім треба вирішують за годину,прикро,больно,але тримайтеся,думаю правда буде на вашій стороні.
консультація
10.02.2020
17 лютого 2020 року КСУ буде розглядати питання перерахунку пенсій держслужбовцям,чекаємо захисту та дотримання Конституції України. КСУ уже задовольнив вимоги Закону стосовно суддів та прокурорів з дотриманням законодавства та виконанням їх.Чекаємо і правда буде на вашій стороні.
Олександра
29.02.2020
Невже не захистить державних службовців Конституційний суд?! З лютого 2008 року ніякого підвищення, пенсія як в прибиральниці, хоча стаж достатній як до державної служби, так і в державній службі з незначною заробітною платою, але був стимул..... Але Ляшко (дебіл з дитинства) вирішив що багато коштів отримують державні службовці. Вони порахували судів та прокурорів. Згодна, вони і перерахунки пенсій отримують! Чому ж ви мовчите за військових,та прокурорів, які з 40 років отримують великі пенсії.
Галина
01.04.2020
Можливо потрібно сформувати петицію до президента, потрібно щось робити бо ніхто за нас думати не буде. Майже 40 років в ОМС, платили внески більші , а в результаті 112 Постанову відмінили, 10 окладів при виході на пенсію теж і що лишилося ?
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.