Інформація по темі "" | Публікації по тегу
08.04.15
1610 0
Друкувати
Обране

Законодавці пропонують зберегти пенсії виборним посадовцям місцевого самоврядування та науковцям

В ВРУ зареєстровано законопроект, яким пропонується поновити гарантії пенсійного забезпечення для осіб, які перебувають на виборних посадах місцевого самоврядування, та наукових працівників, порушених прийнятим Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення».

Проектом закону вносяться зміни:

— до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування». Ними пропонується не поширювати на посадових осіб місцевого самоврядування, які обрані або затверджені на виборні посади, тимчасову заборону на виплату призначених їм пенсій у період служби в органах місцевого самоврядування, та натомість виплачувати їм пенсії в розмірі 85% призначеного розміру, але не менше 150% прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність;

— до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність». Зміни спрямовані на скасування обмежень у виплаті пенсій науковцям у період їх роботи на інших посадах/роботах.

Проект Закону від 06.04.2015 р. № 2554 «Про внесення змін до деяких законів України (щодо поновлення гарантій пенсійного забезпечення виборним особам місцевого самоврядування та науковим працівникам)»

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі