Інформація по темі "" | Публікації по тегу
02.09.15
3781 1
Друкувати
Обране

Змінено порядок подання документів для призначення пенсії

Пенсійний фонд України змінив Порядок подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», затверджений постановою Правління ПФУ від 25.11.2005 № 22-1.

Відтепер громадяни, які зареєстровані на території АР Крим, для призначення пенсії за віком мають також подавати особисту декларацію про відсутність громадянства держави-окупанта.

При призначенні до пенсій надбавок на непрацездатних членів сім’ї потрібно буде подавати документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків непрацездатним членам сім’ї (за наявності).

Уточнено також порядок призначення пенсії внутрішньо переміщеній особі. Така особа у разі відсутності трудової книжки підтверджує факт звільнення на підставі особистої заяви. У такій заяві зазначають дату, з якої особа не працює, та пояснюють обставини, які унеможливили запис у трудову книжку чи надання оригіналу трудової книжки.

Із переліку документів про призначення пенсії вилучено клопотання про достроковий вихід на пенсію.

Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

http://golovbukh.ua

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Коля
25.12.2015
Пенсія -- це грошова виплата людині, яка втратила працездатність; тобто пенсія заміняє заробітну плату непрацездатній людині. Пенсіонер, який працює і отримує заробітну плату є за своїм власним вибором людиною працездатною, а отже, не може претендувати на отримання пенсії.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі