Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.05.16
14313 8
Друкувати
Обране

Мінфін оновив Інструкцію про порядок нарахування і сплати ЄВ

17 травня готується до публікації наказ Мінфіну від 28.03.16 р. № 393 "Про внесення змін до Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".


Згідно з наказом, викладено у новій редакції Інструкцію про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

З документу виключено норми щодо розміру ЄВ залежно від класу професійного ризику та встановлено єдину ставку внеску в розмірі 22%.

Інструкцією визначається процедура нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування страхувальниками, визначеними Законом "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", нарахування і сплати фінансових санкцій, стягнення заборгованості зі сплати страхових коштів органами доходів і зборів.

 

Інструкція про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування із змінами

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(8)
shockwave
13.05.2016
Доброго дня
Євген shockwave
13.05.2016
І вам доброго дня :))))
Наталья
13.05.2016
И что изменилось?
Татьяна
13.05.2016
так что теперь инвалидам тоже 22 %
Ірина Татьяна
17.05.2016
Ні 8,41%, п.5 роз.ІІІ Інструкції.
Павел Татьяна
17.05.2016
Нет, инвалиді так и остались на 8,41%, почитайте обноврённую инстукцию по предоставленной ссылке
марія
16.05.2016
то хто повенен заплатити ЄСВ на лікарняні нарах.підприємцю особисто ??
;,;
18.05.2016
,l,l
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн