618 0

Неприбутковій установі нараховані відсотки на залишки коштів на рахунку: оподатковувати їх чи ні?

Спеціалісти ДФСУ в Базі знань відповіли на питання: чи оподатковуються відсотки, які банк нараховує неприбутковій організації на залишки коштів на поточному рахунку (депозиту)?

Фіскали роз’яснили, що відсотки, які банк нараховує неприбутковій організації на залишки коштів на розрахунковому рахунку, звільняються від оподаткування лише у разі залучення банком таких коштів на підставі одного з наступних договорів:

— договором банківського рахунку;

— договором банківського вкладу (депозиту) з видачею ощадної книжки;

— договором банківського вкладу (депозиту) з видачею ощадного (депозитного) сертифіката;

— договором банківського вкладу (депозиту) з видачею іншого документа, що підтверджує внесення грошової суми або банківських металів і відповідає вимогам, установленим законом, іншими нормативно-правовими актами у сфері банківської діяльності (банківськими правилами) та звичаями ділового обороту.

Нагадаємо, що відповідно до п.157.2 — 157.9 ПКУ, від оподаткування звільняються доходи неприбуткових організацій, визначених у абз. «а», «б», «г», «ґ» «д», «е», «є», «ж», «з» п.157.1, отримані у вигляді пасивних доходів. 



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)