Інформація по темі "" | Публікації по тегу
16.02.16
5493 5
Друкувати
Обране

Оподаткування середнього заробітку мобілізованих у 2016 році

Відповідно до внесених змін Законом України від 24 грудня 2015 року N 909-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році" оподатковуватися середній заробіток мобілізованих працівників з державного бюджету не буде, тому у 2016 році не діятимуть норми щодо не оподаткування ПДФО та військовим збором.

Частиною 7 статті 7 ЗУ N 2464 визначено, що не нараховується на виплати та не утримується єдиний внесок з виплат, що компенсуються з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та/або введення воєнного стану.

Враховуючи вищевикладене, якщо нараховувати середній заробіток мобілізованим працівникам у 2016 році, він підлягає нарахуванню ЄСВ за ставкою 22 %, утриманню ПДФО за ставкою 18 % та військового збору за ставкою 1,5 %.

Центральний офіс з обслуговування ВП ДФС лист від 11.02.2016 р. № 2975/10/28-10-06-11

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
5
ЛЮДМИЛА
16.02.2016
А как быть с декабрем 2015г, его ведь нам не компенсировали?
Павел
16.02.2016
По идее, вас должны были профинансировать под Новый год - 29-30 числа. Нам в начале декабря звонили с управления соц защиты и просилм принести отчёт за ноябрь и наперёд за декабрь, потому как государство в последний момент выделило деньги с целью закрыть 15 год по мобилизации в ноль. А что ваше управление соц. защиты говорит?
Ольга
17.02.2016
Мдаа...наше управление соц.защиты тоже тупануло...сволочи.
Алксандр
17.02.2016
Нам тоже выделили деньги на компенсацию уже после того как прошли все начисления и казначейство перестало принимать платежи, и автоматически деньги забрали в бюджет - вот такая компенсация!!
Юрий
20.02.2016
А как быть бюджетным организациям с возвратом государственному служащему которого мобилизировали в 2014 году с возвратом ЭСВ за тот же период в 2016 году. С этим у бухгалтера большая проблема.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі