Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.11.19
3670 1
Друкувати
Обране

Платники податків зможуть обирати: використовувати єдиний рахунок або сплачувати податки за старими правилами

30.10.2019 р. опубліковано Закон України від 04.10.2019 р. № 190-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 190-IX).

Законом №190-IX встановлено, що з 01.01.2021 р. в Казначействі на ім’я Державної податкової служби України відкривається єдиний рахунок.

Єдиний рахунок може використовуватись платниками для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податків та зборів, передбачених Податковим кодексом України (крім податку на додану вартість, акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового, а також частини чистого прибутку (доходу) державних або комунальних унітарних підприємств та  їх об’єднань), єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи Державної податкової служби України.

Перерахування коштів з єдиного рахунку до відповідних бюджетів буде здійснюватись Казначейством на підставі реєстру платежів, сформованого Державною податковою службою України. Реєстр платежів буде формуватись з дотриманням черговості сплати, яка визначена у Законі № 190-IX.

Слід звернути увагу, що з 01.01.2021 р. платники мають право використовувати для сплати вищезазначених платежів або єдиний рахунок або сплачувати такі платежі на умовах, які діяли до 01.01.2021 р. (на бюджетні рахунки для зарахування надходжень до бюджетів, небюджетні рахунки для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування). 

Держказначейство

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Sneman
06.11.2019
Вот только не смешите про возможность выбора. Принцип "партия сказала надо..." действует и сейчас. Совок был, совок есть, совок будет есть.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі