Нашi сайти:

Порядок обліку платників податків з тимчасово окупованих та непідконтрольних територій: є зміни!

Мінфін вніс зміни до Порядку обліку платників податків і зборів, якими урегулював порядок обліку платників податків, розташованих в ВЕЗ «Крим» та переміщених з зони АТО.


Так, змінами заплановано до 19.12.2014 р. перевести на обслуговування платників податків, які розташовані на тимчасово окупованій території, до інших органів ДФС.

Крім того, відтепер облік кримських платників податків здійснюватимуть із ознакою «суб’єкт вільної економічної зони «Крим»».

Також встановлено, що у разі зміни місцезнаходження/місця проживання платників податків із території проведення АТО або тимчасово неконтрольованої території на територію в областях або м. Києві та отримання контролюючими органами відомостей Держреєстратора про внесення змін до відомостей про місцезнаходження (місце проживання) платника податків або заяви № 1-ОПП або № 5-ОПП із позначкою «Зміни», — облік таких платників податків здійснюватимуть із урахуванням наступного:

1) контролюючі органи за новим місцезнаходженням/місцем проживання здійснюють обробку відомостей з ЄДР або приймання заяв і документів від платників податків, а також взяття їх на облік не пізніше наступного робочого дня із дня отримання відповідних відомостей (документів);

2) стосовно платників податків, які до 19.11.2014 р. змінили місцезнаходження /місце проживання і не були взяті на облік, як платники податків за новим місцезнаходженням — контролюючі органи беруть таких платників податків на облік протягом 2 днів після набрання чинності змінами (тобто до 21.11.2014 р.).

Зміни затверджені наказом Мінфіну від 14.11.2014 р. № 1127, який набрав чинності 19.11.2014 р.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі