Працівник прийнятий не 1-го числа, але він відпрацював весь місяць: як рахувати ЄСВ

Відповідно до частини п’ятої статті 8 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» у разі якщо база нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки єдиного внеску.


 

Отже, якщо працівника прийнято на основне місце роботи в перший робочий день місяця, який не збігається з першим числом календарного місяця, то з урахуванням того, що такий працівник відпрацював повністю всі робочі дні в даному місяці, підприємство нараховує єдиний внесок виходячи з законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску.

ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (5)
Читач
02.03.2017
Працівники не тільки влаштовуються на роботу, але й звільняються...
Кира
02.03.2017
А если работник принят не первым числом и не все дни отработал (был на больничном, но если бы не заболел, то отработал бы все рабочие дни) и общая сумма зп+больничный - меньше минималки. То в этом случае есв с мин.зп или с фактической зп? кто-то сталкивался с этим?
Люда Кира
03.03.2017
я брала по факту
Світлана
07.03.2017
Я дораховувала до мінімалки. Якщо лікарніні перехідні то за минулий місяць до мінімалки дораховую в цьому місяці, коли вже знаю суму лікарняних.
Регіна
07.03.2017
А якщо з/п 4000 грн. і працівник прийнятий на роботу 6 числа?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі