Інформація по темі "" | Публікації по тегу
26.03.19
27596 27
Друкувати
Обране

Українців пропонують тимчасово звільнити від сплати військового збору

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 10179 «Про внесення зміни до Податкового кодексу України з метою упередження розкрадання коштів в сфері оборонного замовлення».Мета законопроекту — призупинити українцями сплату військового збору з доходів громадян до закінчення міжнародного аудиту Державного концерну  «Укроборонпром» та розслідування фактів, оприлюднених у засобах масової інформації щодо зловживань в Державному концерні «Укроборонпром» та причетності до цього посадових осіб.

З огляду на це пропонується доповнити підрозділ 10 «Інші перехідні положення» розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ пунктом 16-2 такого змісту: «16-2. Тимчасово призупинити дію пункту 16-1 підрозділу 10 розділу ХХ цього Кодексу до закінчення міжнародного аудиту Державного концерну  «Укроборонпром» та розслідування фактів, оприлюднених у засобах масової інформації щодо зловживань в Державному концерні «Укроборонпром» та причетності до цього посадових осіб».

Передумовою до розроблення цього законопроекту стало оприлюднення в засобах масової інформації матеріалів журналістського розслідування щодо зловживань в Державному концерні «Укроборонпром» та причетності до цього посадових осіб, за фактами яких правоохоронними органами порушено низка кримінальних справ. За даними НАБУ, розкрадання в «Укроборонпромі» завдали шкоди Україні у розмірі 1 млрд грн.

На думку авторів законопроекту, десятки мільярдів гривень, які надходили від сплати збіднілими українцями військового збору, введеного ще у серпні 2014 року на фінансування потреб Збройних сил України, Служби безпеки України під час проведення АТО, були розграбовані корупціонерами ДК «Укроборонпром» та їх спільниками — наближеними до найвищих посадових держави особами. Тому цілком справедливо буде звільнити громадян від сплати військового збору до закінчення міжнародного аудиту Державного концерну  «Укроборонпром». 

"Вісник.Офіційно про податки".

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(27)
....
26.03.2019
тобто, 5 років ви нічого не бачили, а ось перед виборами ви прозріли?!!!!
І тільки пройдуть вибори, за це всі забудуть і попросять вибачень в цих корупціонерів...
СВ
26.03.2019
А ще краще, щоб винні особи повернули завдані збитки!
вікторія СВ
26.03.2019
І повернули людям відповідно до сплаченого ВЗ
Дмитро
26.03.2019
А автори хто чому не вказуєте? Іще одна група популістів, що печеться про рейтинги перед виборами?
Дмитро бухгалтреія
26.03.2019
Все так як я і думав))
Дмитро
26.03.2019
Такі новини можна було б не публікувати, взагалі, бо шансів у таких законопроектів рівно 0, а посил їх авторів зрозумілий. Звісно це якщо адміністрація сайту не має на меті висвітлювати діяльність цих авторів.
Маша Дмитро
26.03.2019
Чому не публікувати? Це також новина, потрібно знати і це.
EVGENIY Дмитро
26.03.2019
Я і не хотів публікувати, але дивлюсь на інших сайтах почали, я подумав краще ви тут прочитаєте ніж на інших
Сергій
26.03.2019
Тимчасово ввели, наповнили бюджет, розграбували його, тепер можна тимчасово припинити, а потім знову ввести після виборів... А "він" підняв армію! Уже навіть не смішно...
Люда Сергій
27.03.2019
Так, вводили сплату військового збору, як тимчасовий захід, а він виявився постійним (гарне "корито" нащо відміняти) і, як завжди, все " вчасно випливло" перед виборами президента.
Украиночка
26.03.2019
Ще трошки зарано відмовлятися. Ще потрібно вигнати Рашу і українських гнид.
21212
26.03.2019
свинарчуки наїлися - тепер від судів відкупляться, а потім знову нас здоять(((((, певно, що не вони, але і не кращі за них.... За країну образливо і принизливо
...
26.03.2019
Браво!! Хороше рішення, тобто 5 років ніхто нічого не бачить і все норм. За тиждень до виборів ви вносите законопроет, не здивуюсь якщо його ще приймуть за день до них. В/з мав ввестися на один 2014 рік, але завдяки популістам і зажершимся депутатам ми сплачуєм його і досі. І задля чого? Щоб оці міліонери ставали міліардерами? Шкода тих бідних солдатів, які гинуть і залишаються інвалідами через от таких людей.
Людмила
26.03.2019
Не вірно зазначені підпункти. Правильно п.п. 16-1 і 16-2, а не 161 і 162.
еге ж⇒бухгалтреія
26.03.2019
а який бойко бідний((((, а його дружина мільйонами володіє і має нерухомість в росії та отримує заробітну плату теж в росії (дивись декларацію на сайті нзк).
Вика⇒еге ж
26.03.2019
и к тому же она пенсионерка!!!! вот бы и моя бабуля-пенсионерка такими миллионами ворочала....
Злой Бух
26.03.2019
бачили- не бачили, не в тому річ. Розумне рішення, вважаю, але щоб згодом не довелось надолужувати - влуплять десь так % 6 і скажуть: "Так треба!"
Злой Бух2
26.03.2019
Я тоже думаю, отменят 1.5%, а потом введут 3%, а то сами знаете кто нападет
Bac
26.03.2019
А хіба податок "ВІЙСЬКОВИЙ ЗБІР" вводився тимчасово, а зараз тимчасово пропонують не платити.....
Цитую "16-1. Тимчасово, до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України, встановлюється військовий збір."
ева Bac
27.03.2019
Спочатку вводили на рік, в а потім - до завершення реформи
Bac
26.03.2019
А саме слово "тимчасово" пропоную розділини на два слова. І речення почати так: "А ТИМ ЧАСОМ.......", закінчення дописуйте самі.
Світлана
26.03.2019
А то нітого що приймали закон про утримання військового збору на три місяці? ТИМЧАСОВО !!!
12345 Світлана
26.03.2019
Ибо ничто не бывает столь постоянным, как временное ...
Генерал ДтКт
27.03.2019
Неплохой вброс....
Наталя
01.04.2019
А то нічогеньке корито із військового збору? Десь прочувала інформацію, що в 2018 році ВЗ надійшло 18 млрд. грн.! І тут натє вам-призупинити? Та де ви бачили, щоб себе любимих і бідних урізати. Зажерлива сволота!!!!
ХА-ХА-ХА
02.04.2019
Дуже смішно. Де ви були 5 років тому, коли цей збір вводили на 3 місяці. І взагалі який "військовий збір", хіба офіційно йде війна? у всіх законодавчих актах зазначено - АТО! Як казав Бендер " я знаю 400 сравнительно честных способов отъема денег у населения" . Військовий збір - приклад , скоро будемо за повітря платити, яким дихаєм... і це не смішно. Я пам"ятаю, як хотіли ввести плату водоканалам за стічні води, коли йде дощ - тобто ми повинні платити за природні умови - поржали тоді....
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн