Інформація по темі "" | Публікації по тегу
02.02.24
2009 0
Друкувати
Обране

Як сума допомоги на поховання, що виплачується роботодавцем родичам померлого працівника, оподатковується ПДФО?

Як оподатковується ПДФО допомога на поховання, що виплачується роботодавцем родичам померлого працівника за останнім місцем роботи?

Відповідно до підпункту «б» підпункту 165.1.22 ПКУ до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб не включаються кошти або вартість майна (послуг), що надаються як допомога на поховання платнику податку роботодавцем такого померлого платника податку за його останнім місцем роботи (у тому числі перед виходом на пенсію) у розмірі, що не перевищує подвійний розмір суми, визначеної в абзаці 1 п.п. 169.4.1 169 ПКУ (у 2022 році – 6940,00 грн., у 2023 році – 7520,00 грн. у 2024 році – 8480,00 гривень).

Сума перевищення за її наявності остаточно оподатковується під час її нарахування (виплати, надання).

ГУ ДПС у Запорізькій області

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі