Нашi сайти:

Який розмір ЄСВ застосовують бюджетні підприємства в 2015 році?

Спеціалісти ДФСУ в Базі знань роз’яснили який розмір ЄВ застосовують бюджетні підприємства, установи та організації, які нараховують заробітну плату (дохід) найманим працівникам?


Контролери зазначили, що бюджетні установи нараховують ЄСВ на суми нарахованої заробітної плати (доходу) найманим працівникам за видами виплат у розмірі 36,3 % та утримують із зазначених сум ЄСВ у розмірі 3,6 %.

При цьому із заробітної плати працівників, які працюють на посадах, робота на яких зараховується до стажу, що дає право на одержання пенсії відповідно до законів України «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про статус народного депутата України», «Про Національний банк України», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Митного кодексу України, Положення про помічника-консультанта народного депутата України, ЄСВ утримується у розмірі 6,1%.

У разі якщо база нарахування ЄВ (крім винагороди за цивільно-правовими договорами) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на місяць нарахування заробітної плати (доходу), сума ЄСВ розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати та ставки ЄВ, встановленої для відповідної категорії платника.

При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ставки ЄСВ застосовуються до визначеної бази нарахування незалежно від її розміру без застосування коефіцієнта бази нарахування.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (2)
Люда
27.01.2015
Доброго дня. А якщо працівник працює на 0,5ставки або на 0,25ставки?????
Алена
27.01.2015
Детальна відповідь на Ваше питання в цій статті - https://buhgalter.com.ua/articles/soctsialniy-zahist/oplata-pratsi-ta-sotsialna-sfera-shcho-prigotuvav-2015-rik/
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі