Нашi сайти:
667 1
Друкувати
Обране

Правительство доработало механизм выплат социальных пособий семьям погибших "Небесной сотни"

Кабінет Міністрів доопрацював механізм виплат соціальних допомог та розширив перелік осіб, які мають право на отримання виплат членам сімей загиблих «Небесної сотні». Відтепер доплати до пенсій у зв’язку з втратою годувальника становитимуть не 5 000 грн. на сім’ю як зараз, а залежатимуть від кількості непрацездатних членів: на двох непрацездатних членів сім’ї – 6 500 гривень, на трьох та більше непрацездатних членів сім’ї – 8 000 гривень.Відповідне рішення Уряд прийняв на засіданні 18 червня 2014 року, внісши зміни до постанови від 28 березня 2014 року №76 «Про соціальний захист членів сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися в період з 21 листопада 2013 року по 21лютого 2014 року».
 
Загалом, збільшення розміру доплат до пенсії отримають 17 родин. Кількість сімей, які отримають доплату до пенсії, з урахуванням встановленого права, не зміниться – це 44 родини, в складі яких непрацездатна 71 особа.
 
Нові розміри доплати встановлюються з 1 квітня, тому для цих сімей буде проведено відповідну доплату.
 
Щодо виплати одноразової грошової допомоги, то, з урахуванням встановленого права на отримання виплат, на сьогодні їх можуть отримувати та вже отримала 71 сім’я. Завдяки запропонованим змінам, право на одноразову грошову допомогу, розмір якої становить 121 800 грн., отримали 15 родин, члени яких є працездатними. Таким чином, відповідну виплату отримають 86 з 98 сімей, загиблих в масових акціях громадського протесту.

 

 

 

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Самотній бугалтер
24.12.2014
Молодці!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі