Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.12.16
5045 12
Друкувати
Обране

Андрій Рева: Надалі Уряд не працюватиме над створенням комфортних тарифів, а лише над підвищенням добробуту громадян

Зазначимо, що з 1 липня в Україні почали діяти нові тарифи на послуги централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення, і зросли вони майже вдвічі.


За попередніми підрахунками, середній комунальний тариф по Україні склав приблизно 50 відсотків заробітної плати. 

«Це дуже багато, - каже Міністр соціальної політики України Андрій Рева. - Ми повинні були його знизити для споживачів через систему субсидіювання. У нас була установка давати субсидії всім, хто їх просить. Через те й максимально спростили систему призначення. І зараз у нас показник отримувачів субсидій досить високий».

Нагадаємо, що середній платіж за «комуналку» за наявності субсидії складає сьогодні 10 відсотків від сукупного доходу сім’ї. До того ж Уряд готувався до дев’яти мільйонів отримувачів субсидій, наразі допомогу на сплату комунальних платежів отримують 6,5 мільйона сімей. До кінця опалювального сезону, прогнозують у Міністерстві соціальної політики, кількість отримувачів субсидії може вирости до 8,5 мільйона. 

Однак, на думку Міністра Андрія Реви, це не той шлях розвитку, що ним потрібно йти. 

"Ми більше не будемо займатися створенням комфортних тарифів, ми будемо займатися виключно підвищенням життєвих стандартів наших громадян", - запевнив урядовець.

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(12)
Марія
05.12.2016
Як це розуміти? Субсидіям кінець?
Cемен
05.12.2016
Интересно, он сам понял, что сказал?
Игорь
05.12.2016
Як завжди, з заду на перед реформуємо. А не можна було підвищити людям зарплатню, а вже потім підіймати тарифи на комуналку? При тому тарифи зависили втричі, ще й *лапшу вішають* людям, що це вимогв МВФ. Вони такого не вимагали!
Євгеній Игорь
05.12.2016
Ви не думали, що для підвищення зарплати бюджетникам спочатку треба назбирати податків, в т.ч. й за рахунок високих тарифів для усіх категорій населення? Не вийде одночасно: приватний сектор сильно в тіні, тарифи низькі і компенсуються усім (в т.ч. багатим) з бюджету і щоб пенсії й з/п бюджетникам високі.
Олена Игорь
06.12.2016
Якщо просто підвищити людям зарплатню вона завтра знеціниться. Треба, щоб під кожну гривню реальна економіка працювала. З тіні треба виводити та корупціонний вплив зменшувати. Тоді вже зарплати підвищувати, може тоді це будуть грощі, та курс хоч втримається.
Лариса
05.12.2016
Не покините ви субсидії, це ж клондайк. А обіцяти вам, все одно, як дурню з горба збігти. Покоління змінюють покоління . Ви обіцяєте, а ми в очікуванні.
лю
05.12.2016
навіть страшно!!! Куди вже краще!!! Попрацювали над добробутом так, що вже краще не треба!!!
Коля
05.12.2016
Особливо неприємна ситуація з комунальними платежами у тих, кого чиновники-можновладці спочатку примусово позбавили робочого місця по незалежним від працівника причинам ( в результаті так званих "ліквідацій" держпідприємств, установ, організацій), тобто спочатку забрали у людини заробіток, а потім штучно приписують цій людині уявний дохід та ще й у розмірі двох прожиткових мінімумів, і на підставі цієї фальсифікації значно зменшують субсидію або взагалі її не нараховують.
Коля
05.12.2016
Треба зробити одне, але головне, - зупинити знецінення гривні. А наші можновладці роблять саме навпаки, - - запроваджують нововведення, які прямо чи побічно прискорюють знецінення гривні.
Таня
06.12.2016
Говорячи про субсидії ми знову говоримо про середню температуру по шпиталю...дуже багато людей по тих чи інших причинах не одержують субсидії, а ті хто одержує , то їх вона не спасає.Мій особистий приклад: державний службовець, зарплата 4170грн, комунальні платежі 600грн. (15%) +субсидія 782грн. Крім того по субсидії надано 168,01куб.газу...фактично я використовую в залежності від температури 250-350 куб. це ще +910грн (газ),також вода+80грн, е/е+120грн,всього 1710грн..це 41% мого доходу.Що будемо підвищувати???????
Олександр
06.12.2016
Може пан міністр нагадає що він говорив в п"ятницю, через скільки Україна вийде на рівень розвитку 2013 року. Таке враження що прості люди в країні не потрібні, ну хіба що почали цінити роботу вчителів і.... слідчих (10 тис. оклад).
Оксана
06.12.2016
Та хіба Рева буде "РЕВТИ" коли в нього самого ясла повні? Та куди там йому до нас? Очі замилює, як завжди. Він і такі як він народ за людей не вважають. Ми для них череда вівців, яких можно погнати чи загнати куди їм заманеться. А потім ще наголо побрити, зтягнути з нас останнє, і кинути- виживайте як хочете. І це такі керують нашою країною. Нашу шкуру їм треба вдягти, тоді подивилися, як вони виживають на такий мізер.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн