Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.07.14
1383 0
Друкувати
Обране

Cтудентів і аспірантів денної форми навчання звільнено від мобілізації

24 липня 2014 р. набрав чинності Закон України від 03.07.2014 р. № 1575-VII «Про внесення змін до законів України «Про освіту» та «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо гарантій для студентів, аспірантів, педагогічних, науково-педагогічних працівників».

Законом встановлено, що студенти й аспіранти денної форми навчання не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

Також встановлено, що за студентами, курсантами, слухачами, стажистами, клінічними ординаторами, аспірантами, докторантами та педагогічними, науково-педагогічними працівниками на період проходження ними військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період зберігаються місця навчання (у тому числі за рахунок коштів державного бюджету для осіб, які навчалися за рахунок цих коштів) у навчальних закладах.

Крім того, студенти та аспіранти отримають право на відстрочку для складання екзаменаційної сесії та державної атестації в навчальних закладах на вказаний період.

За громадянами, які перервали навчання чи роботу в навчальних закладах у зв’язку із призовом, зберігатимуться додаткові види соціального та матеріального забезпечення, місце роботи, посада й попередній середній заробіток.

Розмір плати за навчання, підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації кадрів або за надання додаткових освітніх послуг для осіб, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, зменшується з урахуванням перерваного та оплаченого строку навчання.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі