Медичну реформу ухвалено

Верховна Рада ухвалила проект закону "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів"


Це перша з часів незалежності і така нагальна реформа. Дякуємо усім, хто разом з нами натхненно працював над проектом змін, всім, хто відстоював їх, і всім, хто зробив їх можливими своєю підтримкою! Дякуємо Президенту Петру Порошенку, Прем'єр-міністру Володимиру Гройсману, Уряду, громадським організаціям, експертам і аналітикам, лікарям, народним депутатам! 

Ця реформа – це революція гідності у медицині, бо гідність лікаря і гідність пацієнта – у центрі змін, які ми розпочнемо уже найближчим часом. 

Що це означає для пацієнта? До якого медичного закладу і якого лікаря хоче піти пацієнт – вирішуватиме він сам. Обраний ним лікар надасть йому і допомогу, і увагу – бо гроші нарешті підуть за пацієнтом. І щоб ніхто не переживав щоло головного – фінансового – питання лікування: пацієнт нарешті отримає гарантії, що надані йому медичні послуги будуть повністю оплачені державою. 

Що це означає для лікаря? Лікар отримує вільний вибір і свободу працевлаштування. Він отримає справедливі умови роботи і увагу керівників: бо за ними стоятимуть його пацієнти, а отже, і доходи медзакладу. Лікарі нарешті отримають фінансові гарантії та достойну зарплатню. 

Що це означає для медзакладу? За кожну якісну медпослугу, надану українцю, держава заплатить медзакладу однаково. Тариф включатиме усі видатки для надання медичної допомоги: буде оплачена робота лікаря, медсестри, іншого персоналу, витратні матеріали, ліки, амортизація обладнання та адміністративні видатки. 

Тепер задача парламенту – підтримати інший законопроект 6604, необхідний для того, щоб реформа запрацювала, та Президентський законопроект про реформу сільської медицини 7117, Уряду і МОЗУ – розробити і затвердити підзаконні акти, щоби дати реформі запрацювати, а місцевій владі – активно долучатися.

МОЗ

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (9)
Пітекантроп
19.10.2017
Ну а згодом? Про наслідки можливі не подумать? Один лиш тільки раз і вже крадеться піз**ць з своєю усмішкою хижой. Простуда, геморой, чіряк на сраці, запльована підлога, лікарі, від шприца гематоми і могила... © Лесь Подерв"янський
Вадим
20.10.2017
Те що невдалося Сталіну голодоморами, розстрілами і депортаціями, сучасні новуриші реалізують шляхом "рехформ . Частина українців самодепортується в сусідні країни, значна частина вимре без належного соц.захисту і доступу до медпослуг. Залишаться кілька мільйонів неосвідчених і покірних холопі для обслуговування панів.
Марина
20.10.2017
самый настоящий Геноцид. после соц реформ, мед реформ следующий шаг- продажа земли. кажется, даже самый маленький увидит логику и окончательную цель этих "правителей"
бухг
20.10.2017
СВОЛОЧИ И ТВАРИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ПУСТЬ САМИ ПРОЖИВУТ НА 3 ТИС. И ОСТРЫЙ ПАНКРЕАТИТ ПОЛЕЧАТ ЗА 73 ТИС.
ААА
20.10.2017
Це найгірша влада за всю історію України!!! Так з українського народу ніхто не знущався!
здобули ААА
20.10.2017
От цікаво, а що про це думають ті, що оцій владі допомагали дістатися до "можновладного корита"? Чи знову: "йой, ми ж не знали що ці теж будуть красти"?
Ikar
20.10.2017
Гірше чім є зараз зробити неможливо, тому по живемо - побачимо
qwerty Ikar
20.10.2017
Завжди може бути ще гірше. Нажаль у нас є всі шанси це побачити на власні очі :((
Юлия
24.10.2017
Зрадники країни, таких вбивати треба.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі