Нашi сайти:

Мінсоцполітики розробило положення про про відділення денного догляду для осіб похилого віку та інвалідів

Проект наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Типового положення про відділення денного догляду для осіб похилого віку та інвалідів» розроблено відповідно до Закону України «Про соціальні послуги». Документ розміщено на сайті Міністерства для громадського обговорення.


Головна мета - запровадження послуги денного догляду на базі діючої мережі установ соціального обслуговування для максимального наближення послуги денного догляду до місця проживання осіб похилого віку та інвалідів.

Фінансування відділення денного догляду для осіб похилого віку та інвалідів, утвореного у складі установи, що фінансується за рахунок видатків місцевих бюджетів, що враховуються в обсязі міжбюджетних трансфертів, здійснюватиметься в межах бюджетних призначень, передбачених на утримання цієї установи, а також  за рахунок коштів підприємств, установ та організацій, коштів благодійної допомоги (пожертвувань) та інших джерел, не заборонених законодавством.

Особливістю проекту наказу є те, що відділення утворюється для надання соціальної послуги денного догляду не менш як 30  особам похилого віку, інвалідам, хворим. Крім того, проектом наказу передбачається:

-     порядок утворення відділення;

-     формування груп за кількістю осіб;

-      порядок організації харчування та медичного обслуговування;

-     орiєнтовнi норми забезпечення м'яким  та твердим інвентарем

відділення;

-     орієнтовні штатні нормативи відділення;

-     форма видачі медичного висновку про здатність до самообслуговування та потребу в наданні соціальної послуги денного догляду.

За матеріалами АМУ

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі