Мінсоцполітики змінить принципи забезпечення харчуванням дітей батьків-чорнобильців

Андрій Рева заявив в інтерв’ю Інформаційному агентству „УНН” про зміну принципу забезпечення гарячим харчуванням дітей, чиї батьки чорнобильці, у закладах освіти.


Міністр розповів, що дотепер забезпечення харчуванням цих дітей здійснювалося через проведення різних тендерних процедур. Цей процес часто був непрозорим, затягнутим у часі та неефективним.

За його словами, Міністерство соціальної політики пропонує зробити батьків розпорядниками коштів, призначених для забезпечення харчуванням дітей.

“Найкращий принцип, який вирішить це питання, — гроші йдуть за дитиною. Потрібно передати ці кошти батькам, а батьки забезпечать якісне гаряче харчування своїх дітей”, – заявив Андрій Рева і додав, що сумнівів у тому, що гроші дійдуть до дітей не буде.

Урядовець також заявив, що всього на 2017 рік на гаряче харчування для дітей батьків-чорнобильців виділено 379 млн 350 тис. грн, що складає близько 5 тис. 100 грн на одну дитину, проте ця сума ще можливо збільшиться.

http://www.msp.gov.ua

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Катерина
21.02.2017
Тим ХТО не підписав петицію "про встановлення надбавки за вислугу років працівникам бухгалтерських служб" !!! Не розповідає "басні" що отримує на рівні з прибиральниками!!! Так Вам потрібні гроші!!!!! Не втрачаємо час, голосуємо https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/956
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі