Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.08.15
31233 8
Друкувати
Обране

На сайті ПФУ можна перевірити сплату внесків роботодавцем та страховий стаж

Пенсійний фонд надає можливість громадянам контролювати дані, що впливають на їх пенсійні права, у т. ч. розмір нарахованої заробітної плати та сплачені страхові внески.

Портал електронних послуг Пенсійного фонду України надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

Щоб отримати можливість користуватися більшою кількістю електронних послуг, потрібно пройти нескладну процедуру реєстрації в управлінні Пенсійного фонду України за місцем проживання та одержати код доступу до Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

В режимі «он-лайн» з мінімальною витратою часу, коштів і сил зареєстровані користувачі матимуть змогу користуватися такими видами електронних послуг:

  • отримання інформації з персоніфікованого обліку про нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески (для працюючих громадян)
  • отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів)
  • формування запитів на попередню підготовку документів
  • можливість подачі скарг
  • запис на прийом до фахівців Фонду
  • отримання інформації про стан розрахунків платників з ПФУ (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців).

 

kadrovik01.com.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
8
Жужа
25.08.2015
Для того, чтоб не ходить в ПФУ и заказывать услуги - нужно сходить в ПФ и зарегистрироваться путем получения там бумажки на ваши бумажки. Вопрос - нахрена козе баян, если уж пришел в ПФУ - вот и взял справку. Бред
Євген
25.08.2015
Вы же не забывайте, что страховой стаж можно узнать в ПФ, по каждому заболевшему сотруднику бегать в ПФ не очень удобно, а если сделать себе доступ, то бегать не придётся ;)
Вопрос!
26.08.2015
в любой ПФУ можно обратится или же по месту регистрации?
Оксана
26.08.2015
Где же здесь облегчение? Чтобы зарегистрироваться все рано надо сходить в ПФ, выстоять очередь, получить код, через какое-то время, не понимаю в чем прикол?
masya
26.08.2015
Почему не сделать электронную регистрацию?
Listik
01.09.2015
Все правильно сделали. Нужно прийти лично и пройти процедуру идентификации. Чтобы посторонние не получили доступ к вашим данным. Да, нужно сходить, но всего один раз и пользуйся потом электронными услугами.
Юра
01.09.2015
Лучше бы придумали идентификацию по скану паспорта и кода например и можно ещё по телефону.
Ирина
06.09.2015
Работающему человеку это проблематично. Лучше бы придумали идентификацию по идентификационному коду например. Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/soctsialniy-zahist/na-sayti-pfu-mozhna-pereviriti-splatu-vneskiv-robotodavtsem-ta/?utm_medium=email&utm_source=UniSender&utm_campaign=newsletter-01092015-baza-ukrbudget
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі