Нові пропозиції депутатів щодо допомоги при народженні дитини

Знову депутати намагаються внести зміни до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми».


Так, черговим законопроектом № 6576, пропонується встановити допомогу при народженні дитини у наступних розмірах:

  • при народженні першої дитини - 15 000 гривень;
  • при народженні другої дитини -  20 000 гривень;
  • при народженні третьої та наступної дитини - 30 000 гривень.

Виплата допомоги здійснюється одноразово протягом 15 календарних днів після надходження звернення за її призначенням.

Також проектом передбачено, що до досягнення дитиною трирічного віку щомісячна допомога становить:

  • на першу та другу дитину – в розмірі 200% прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років;
  • на третю та наступну дитину - в розмірі 300% прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років.

Нагадуємо, що це вже не перша спроба депутатів переглянути розмір допомоги при народженні дитини.

https://buhgalter911.com

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (18)
Світлана
14.06.2017
Народжуйте їх самі
Инна
14.06.2017
Те кто хотят детей, родят и без этих выплат. Лучше б искоренили поборы в школах и садах, поликлиниках и тд
Олена
14.06.2017
Раніше давали купони на каляски, одяг і т.п. То може і було вірно. Ще більш стимулюють неблагополучних народжувати для виплат.
Таня
14.06.2017
Ви вважаете, що якщо будуть купони або будуть видавати памперси, каляски то небудуть зловживань? Тоді ви наївні
Оксана
14.06.2017
Якщо дитина народилася в травні місяці, скільки будуть платити
Лариса Оксана
14.06.2017
по старому
Таня
14.06.2017
Предположительно не хто не знает когда будут голосовать или принимать?

Володимир
15.06.2017
Правильно написала Олена, ще більше будуть народжувати неблагодійні та ще й цигани. Ті, що ніколи не працюють та не платять за комунальні послуги. Тут спробуй не заплатити, приїдуть обріжуть ще й штрафи надають, а там нічого нормально не платять та й не надо. Їздять на машинах, купують будинки й не один та ні в чому собі не відмовляють. Вони й зараз отримують (а як же держава ж повинна їх утримувати та годувати), а давайте ще більше, їм же потрібно жити. Вони ж виявляється будують державу. Дійсно, навіщо потрібні нормальні люди, які працюють і з яких ще стягують гроші щоб платити їм. Невже ніхто не розуміє, що, якщо й далі так піде, то буде повний капець!. Нікому буде працювати та пенсій не буде, тому, що ні з чого буде виплачувати. Наразі, реально, деякі цигани (які ні одного дня в житті не працювали) пенсію отримують набагато більшу чим ті люди, що пропрацювали все життя?!! Немає слів, одні ...
Инна
16.06.2017
В европейских странах за такие выплаты отчитываются перед государством, а у нас для размножения неблагополучных семей это хорошее подспорье рожать и рожать, накладывая одну выплату на другую, оформляя статус малообеспеченых и многодетных, а нормальные семьи в лучшем случае двоих детей могут потянуть.
Надія Инна
21.06.2017
ХА, мы с мужем еле-еле на второго решились. Но если добавят выплаты, моей семье будет намного легче. То-есть: сейчас у меня зарплата приблизительно 3500-4000 грн. Мне абсолютно не выгодно сидеть с малышом в декрете и получать 800 грн/мес (или сколько там сейчас?). Мне будет рациональнее 1 год посидеть в декрете и выйти на работу, а в декрет отправить, например, бабулю...
Іра
16.06.2017
здорові сімї планують дітей не заради грошей. Але в кожній сімї вони потрібні .
Тетяна
20.06.2017
Колись моя вчителька казала, вже покійна: Чому, де діти хороші і їх можна чогось навчити, то в сім’ї 1-2діток, а де по 10, то всі якісь "недороблені". тобто це стимулювання"недороблених".
Вера Тетяна
23.06.2017
Не надо бросаться такими словами. В жизни бывает ( и очень часто к сожалению сейчас) совсем наоборот - где один ребенок, там как раз больше проблем....
Володимир Тетяна
30.06.2017
Трішки фактів про "недороблених"
Уолт Дісней 4 дитина в сім'ї
Наполеон Бонапарт з сім'і де 8 дітей
Дмітрій Менделєєв 17та дитина в сім'ї
А.Чехов 3тя дитина
Ісаак Ньютон 4та дитина
Мел Гібсон(режисер) 6та дитина з 11ти
Іоган Себастьян Бах 6та дитина
Білл Гейтс з сім'ї де 3 дітей
Селін Діон 14та дитина в сім'ї
Тоні Блер 4 дітей
Юлия
23.06.2017
У меня трое детей, видимо один из них недоделанный, как писали выше. Семьям с детьми нужна помощь, все прекрасно знают, сколько сейчас что стоит, другое дело ужесточить контроль за целевым использованием денег. И что плохого в семье , если в ней не 1-2 ребенка? Почему если многодетные - значит неблагополучные? У нас какой-то стереотип прямо!
Анастасія
27.06.2017
Взагалі треба відмінити будь які соціальні виплати, а встановити Нормальну заробітну плату, комунальні виплати, ціни зменшити нарешті....щоб жінка ідучи в декретну відпустку могла повноцінно виховувати дитину. А за рахунок підвищення соціальних виплат цигани і алкаші будуть плодиться і розмножувати з геометричною прогресією!!!!
Анастасія
27.06.2017
Додам до свого коментаря: я мати (одинока ) і виховую дитину 6р., працюю в держ установі з заробітною платою 2768+50%, щоб не думали що я дітоненависниця і не розумію скільки треба витрачати на дітей
Нина
28.06.2017
И зачем работать,налогоплательщики будут содержать.Родителей совсем отучили заботиться о своих детей и обеспечивать их материально.А учитывая,что большинство родителей ни копейки в бюджет и фонды не заплатили до родов,то не жизнь а малина.60% на детские деньги содержать семьи и себя а не детей,куча таких историй.Моя мама,бабушка не то,что пособия а декретов не имели,меня в ясли в 5 месяцев отдали,без памперсов и прочей дребедени выросли здоровыми,достойными людьми,на горшок посадили в полгода а не так как сейчас до 3-4 лет в памперсах,и на нормальную еду хватало,а не фаст-фуд,которым ленивые мамаши сейчас детей кормят.Я живу рядом с парком,9 из 10 мамаш ежедневно с коляской и с пивом а то водкой,дети подрастают на мороженое матом кричит нету,а на два литра пива каждый день и работать не хотят,а зачем,когда на работе те же деньги,но надо 8-9 часов работать.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі