Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.06.24
818 0
Друкувати
Обране

Нюанси розрахунку субсидії

Я пенсіонерка, отримую пенсію за віком та проживаю у власній квартирі. У квітні одержала у спадщину будинок. Чи можу я в такому випадку розраховувати на субсидію?

Так, можете, але за певної умови.

Ви маєте право на субсидію, оскільки отримуєте пенсію за віком (на отримувачів пенсії за вислугу років, по інвалідності та у зв’язку з втратою годувальника ця норма не поширюється) та крім житла, отриманого в спадщину, маєте лише одне житлове приміщення.

Водночас ваше право на субсидію зберігається за умови, що жодне з житлових приміщень, яке перебуває у власності (у тому числі, на яке оформлено право на спадщину), не здається в оренду, що підтверджується актом обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства (пункт 14 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

ГУ Пенсійного фонду в Донецькій області

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі