Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.12.23
612 0
Друкувати
Обране

Право на субсидію при роботі на неповну ставку

Чи можуть призначити субсидію нашому домогосподарству, якщо я працюю на півставки?

Субсидію може бути призначено вашому домогосподарству за умови, що за вас сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому від мінімального, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

Це визначено у п. 14 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 р. № 848).

При зверненні за призначенням житлової субсидії в грудні 2023 – січні 2024 року сукупний дохід враховуватиметься за ІІ-ІІІ квартали 2023 року.

Пенсійний фонд

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі