Проект Типового положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричний пансіонат, пансіонат для ветеранів війни і праціВідповідно до положення

Будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів,  геріатричний пансіонат, пансіонат для ветеранів війни та праці (далі –    Будинок-інтернат) є стаціонарною соціально-медичною установою загального  типу для денного, тимчасового (до шести місяців) або постійного (понад шість місяців) проживання громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування.

Будинок-інтернат утворюється, реорганізовується та ліквідовується за рішенням місцевих органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування (далі – Засновники), погодженим Мінсоцполітики.

Будинок-інтернат є юридичною особою, має печатку, штамп зі своїм найменуванням, самостійний баланс, рахунки в органах Державної казначейської служби. 

Джерелами фінансування Будинку-інтернату є видатки, що здійснюються з бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів та бюджетів міст Києва та Севастополя, добровільні пожертвування, благодійні внески юридичних та фізичних осіб, інші джерела, не заборонені чинним законодавством України.

Фінансово-господарська діяльність Будинку-інтернату здійснюється відповідно до кошторису, штатного розпису, які затверджуються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення. 

 

ТИПОВЕ ПОЛОЖЕННЯ про будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричний  пансіонат, пансіонат для ветеранів війни і праці 

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі