Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
3833 3
Друкувати
Обране

Профспілки вимагають термінового повернення боргів застрахованим особам

30 травня 2019 року представниками держави було зірвано засідання правління Фонду соціального страхування України, на якому планувалось віднайти шляхи вирішення проблеми заборгованості Фонду перед застрахованими особами.


 У зв’язку із цим профспілкова сторона у складі правління Фонду соціального страхування України поширила Заяву, в якій висловила обурення діями представників держави та вимагає терміново розпочати виправлення фінансової ситуації Фонду і своєчасного забезпечення матеріальних прав застрахованих осіб.

 У заяві зазначено, що Фінансове становище Фонду доведено до небезпечної межі, а реальна перспектива його фінансової дестабілізації загрожує дискредитацією та втратою довіри громадян до всієї системи соціального страхування і держави, як гаранта її діяльності. Тому, покинувши засідання правління 30 травня 2019 року державна сторона вкотре засвідчила своє небажання вирішувати проблему фінансової стабілізації Фонду соціального страхування.

На сьогодні уже утворилась двомісячна заборгованість Фонду соцстраху по виплаті декретних та лікарняних. Вона лише буде зростати і за прогнозними розрахунками Фондусоцстраху у 2019 році складе 2,9 млрд. грн. Відповідні дані наводить Федерація профспілок.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (3)
Маленький Тіммі
07.06.2019
"поширила Заяву, в якій висловила обурення діями представників держави та вимагає терміново розпочати виправлення фінансової ситуації Фонду"
Цікаво, які в наших профспілок реальні важелі впливу на ФСС зокрема та державу загалом? А то, "обурення" ми всі можемо висловлювати

Вадим
07.06.2019
Профспілкам уже набридло вимагати нарахування індексації зверх МЗП , переключилися на нову тему.
бухцелюб
11.06.2019
а щеб хотілося щоб профспілки звернули увагу на зарплату бухгалтерів, зокрема в освіті
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд