Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
10356 1
Друкувати
Обране

Прожитковий мінімум у 2021 році можуть замінити на базову величину у штрафах і соцвиплатах

В Мінсоцполітики не полишають ідею переглянути підхід до визначення розмірів державних соціальних стандартів та гарантій, замінивши розрахункову величину у вигляді прожиткового мінімума


Цього разу йдеться про черговий законопроект, котрий упорядкує систему розрахунків розмірів прожиткового мінімуму, соціальних виплат та грошових платежів і стягнень.

Ініціатива ця не нова, адже вона пропонує змінити таку розрахункову величину, як прожитковий мінімум, для підвищень, доплат та надбавок, на базову величину для соціальних виплат, а також замінити для розрахунку штрафних санкції та адміністративних стягнень - на базову величину для грошових платежів і стягнень.

При законодавчому встановленні розмірів окремих соціальних виплат визначать відповідний відсоток базової величини для соціальних виплат (кратність від цієї базової величини).

Із 1 липня 2021 році базові величини для соціальних виплат та для грошових платежів і стягнень пропонують встановити у розмірі 2 100 гривень.

Базові величини для соціальних виплат та для грошових платежів і стягнень починаючи з 2022 року затверджуватимуться законом про Державний бюджет України на відповідний рік.

Якщо внаслідок прийняття цього Закону державні соціальні допомоги, пенсійні виплати зменшуватимуться, то виплати здійснюватимуться в раніше встановлених розмірах.

Бухгалтер.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (1)
Тетяна
12.08.2020
минсоцпол, так проще: посчитать сколько денег в казне и назначить "контрольную цифру", правда же? Потому как посчитать реальный прожиточный минимум и сравнить с минимальной зарплатой - это значит опозориться на всю Европу. Цирк продолжается: прожиточный минимум определяют те, кому и прожиточного максимума мало
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд