Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.09.15
2617 0
Друкувати
Обране

Розмір призначених субсидій не буде переглядатися через підвищення соцстандартів, - Мінсоцполітики

Підвищення соціальних стандартів не вплине на розмір субсидій, які вже були призначені. Про це під час брифінгу в Будинку Уряду сказав директор департаменту державної соціальної допомоги МінсоцполітикиВіталій Музиченко.

"Житлові субсидії залежать виключно від доходів громадян, тобто чим більші доходи, тим більший відсоток від цих доходів сплачується за житлово-комунальні послуги. Але враховуючи те, що базою для розрахунку субсидій був 2014 рік та доходи 2014 року, то підвищення соціальних стандартів жодним чином не вплине на ті субсидії, які вже були призначені", - зазначив Віталій Музиченко.

Він нагадав, що Урядом було розраховано мінімальну ціль, щоб до опалювального періоду покрити системою субсидій 4,5 млн. домогосподарств. „На сьогодні до місцевих органів соцзахисту  надійшло близько 2,9 млн. заявок, з яких вже розглянуто 2,7 млн.”, - повідомив директор департаменту.

За словами Віталія Музиченка, наближаються до виконання поставленої цілі Сумська, Житомирська, Кіровоградська, Вінницька і Донецька області. Все ще суттєво відстають -  Одеська, Чернівецька, Запорізька, Луганська і Закарпатська.

 

ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі