Розміри академічних стипендій будуть збільшені на третину, - Прем'єр-міністр

Розміри академічних стипендій будуть збільшені на третину, зокрема встановлюються підвищені розміри для відмінників та дефіцитних спеціальностей. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсманзаявив на початку зустрічі зі студентами та викладачами Буковинського державного медичного університету у м. Чернівці.


"Наша пропозиція полягає у тому, щоби академічні стипендії були справедливо розподілені за участю студентського самоврядування, - зазначив Володимир Гройсман. - У цьому контексті ми передбачаємо збільшення стипендій – ті, хто отримував 800 грн, зараз закладаємо, що вони будуть отримувати не менше 1100, відмінник буде отримувати 1600 грн, а за вузькими спеціальностями, наприклад інженер, буде отримувати трохи більше 2 тис. грн".

Загальний обсяг видатків на стипендії у проекті бюджету на 2017 рік дорівнює майже 6 млрд грн, наголосив Володимир Гройсман. Стипендіальний фонд на 2017 рік в цілому збільшено майже на 580 млн.

Говорячи про те, який відсоток студентів будуть охоплені стипендіями, він зазначив, що є різні підходи: "Якщо ми будемо платити стипендію просто за навчання - це один підхід, якщо за успіхи у навчанні - це інший. І, звісно, ми маємо підтримати незахищених або стипендії соціального характеру". "Моя думка - ті, хто навчається краще, мають отримувати більше", - зауважив Прем’єр-міністр.

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУПомітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (3)
Игорь
14.12.2016
Збільшення ак.стипендій за рахунок відміни інших стипендій. Тепер щоб бідному студенту отримувати стипендію, йому треба бути круглим відмінником інвалідом переселенцем учасником ато. ㋛㋛㋛
Оксана
14.12.2016
У кого нибудь в правительстве мозги остались? Сделайте 200 грн. Но всем!
И.Е.
18.12.2016
стипендия скоро будет больше, чем оклад у препода!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі