Студенти опиняться без стипендії за будь-яке порушення дисципліни, а платити будуть лише тим, на кого вистачить коштів

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив експерт з питань освіти в Україні Андрій Черних, інформує еizvestia.com.


За його словами, Міністерство освіти підготувало і оприлюднило Проект постанови Кабінету Міністрів України Про внесення змін до стипендійного забезпечення».

Експерт підкреслив, що тепер виплата стипендії студенту може припинитися у разі порушення студентом вимог статуту навчального закладу або правил внутрішнього розпорядку.

Також він сказав про те, що на потрапляння в число студентів отримують стипендію, буде впливати участь у науковій, творчій, громадській, спортивній діяльності навчального закладу, а також успішність у навчанні. При цьому, складова успішності повинна складати не менше 90% рейтингового балу.

Після підбиття підсумків кожного семестрового контролю, педагогічна рада буде визначати список тих, хто отримає стипендію у відповідності з фінансуванням державою даного навчального закладу. Ті студенти, на яких не вистачить коштів, залишаться без стипендії.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (12)
лада
12.12.2016
вывод один ,талантливые дети стипендию получать небудут,а подлизы и платежеспособные будут в шоколаде ,впрочем как иво все века.Спасибо вам великие министры!
Юля
12.12.2016
Цікаво, як визначатимуть на кого вистачить коштів, а на кого ні. За принципом "хто більше дасть"?
яя
12.12.2016
Запахло черговим майданом
Игорь яя
12.12.2016
Вже зріє він давно, не вистачає тільки іскри.
111
12.12.2016
откуда деньги на майдан. тогда хоть стипендию получали...
Карл
12.12.2016
Ми з Вами стаємо свідками створення нової корупційної схеми в вузах
Оксана
12.12.2016
Процентов 10 студентов только и заслужили стипендию. Не хотят студенты учиться. Проще измором преподаваля взять. Вы не представляете какие истории выдумывают студенты' но не учат. А правителям совет - сделайте стипендию 200 грн. Но всем студентам. Тогда социальной напряженности будет меньше.
лада Оксана
13.12.2016
Оксана ,я свами несоглашусь. Из числа тем 10% студентам так крови попьют ,уже начали .Где недобор там и будут степендии и всех остальных УЖЕ валят.
Таня
13.12.2016
я соглашусь з Оксаною, так як сама працюю у навчальному закладі. більшість студентів зараз нехоче вчитись і невідвідує заняття а в період сесії згадують що потрібні оцінки і одразу всім потрібна стипендія, так що аж наглість зашкалює бо їм потрібно неменше 4 а 3 невлаштовує, а знання навіть на 2 ненатягують
Світлана Таня
13.12.2016
В коментарі дуже багато помилок. Дивно, як для працівника вищого навчального закладу.
ха-ха-ха
13.12.2016
І пенсію виплатять тільки кому вистачить....або за порушення дисципліни теж лишать
Ірина
14.12.2016
А чиновники залишаться без зарплати у разі порушень з їхньої сторони? Ганьба! Починайте з себе!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі