У порядок призначення та надання субсидій Урядом внесено зміни

Кабінет Міністрів своєю постановою вніс зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.


Як роз’яснили у Мінсоцполітики, проект акта було розроблено з метою уточнення порядку обчислення сукупного доходу для призначення населенню житлових субсидій, а також механізму подання заяви і декларації в електронній формі.

Зокрема, внесеними змінами передбачається:

-  не враховувати до сукупного доходу при призначенні субсидії вартість безоплатно отриманих санаторно-курортних путівок, протезно-ортопедичних виробів, засобів реабілітації, сум, які виплачуються в порядку відшкодування шкоди (регресні виплати), заподіяної працівникові за ушкодження його здоров’я, що пов’язане з виконанням ним трудових обов’язків;

-  при призначенні субсидії у І кварталі до середньомісячного доходу враховувати дохід від земельної частки (паю), що нарахований один раз на рік у IV кварталі попереднього року, у середньомісячному розмірі на підставі відповідних довідок.

Також прийнятою постановою уточнюється порядок автоматичного призначення субсидії громадянам на наступний період, а також дії особи у разі незгоди з рішенням про автоматичне призначення субсидії.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (9)
Коля
09.09.2016
А що таке , взагалі, субсидія? Це не що інше як часткова компенсація державою знецінення її грошей. Але шахрайство полягає в тому, що знецінення гривні ( тихий масовий грабунок людей владою) стосується усіх і постійно, а часткова компесація цього знецінення надається вибірково і тимчасово. Бо насправді не тарифи і ціни зростають, а знецінюється гривня -- лише зовні це виглядає як підвищення цін і тарифів. Це знає кожний економіст.
АННА
09.09.2016
Дайте достойную Зарплату и не нужны мне ваши субсидии.
Коля АННА
09.09.2016
Ціна грошей вимірюється їх платоспроможністю, а нулями на купюрах.
Коля АННА
09.09.2016
Ціна грошей вимірюється їх платоспроможністю, а не нулями на купюрах.

Коля
10.09.2016
За опалення і гарячу воду зараз приходить не Рахунок, а так зване Повідомлення, яке приймається до оплати лише в Ощадбанку, тому там утворююються величезні черги. Крім того, Ощадбанк не ставить відмітку про оплату на цьому Повідомленні -- замість того на окремому тоненькому сіренькому папіросному папірці теж сіреньким чорнилом і тому нерозбірливо друкується з обох сторін цього папірця інформація про сплату... Якщо виникне якась розбіжність по сплаті або спір , то цей сіренький папірець (чек) навряд чи зможе допомогти ...
Вера Коля
12.09.2016
Платите в Приват 24 и печатайте себе чек сами. В этом случае доказать факт оплаты проще всего, так как выписки из банка можно взять без проблем.
бух Вера
13.09.2016
я тоже через приват24, лиш не роздруковую за ненадобністю. все одно воно є в архіві, якщо нарахують якусь ліву заборгованість тоді буду друкувати.
Наталия
13.09.2016
Не шутите с Приватом! Я долго пользовалась Приват 24, пока в очередной рас с кредитки не списали больше 6000тысяч за тепло,которого не было 7лет до этого,с кредитки, так как на личной карточке не было нужной суммы..,дали письмо,что это ошибочный платеж а через 2года подали в суд на взыскание задолженности...сужусь..
бух Наталия
13.09.2016
Ви як моя подруга. У неї дебетні карти у Приваті, вона постійно робить і отримує грошові перекази, і все це вона робить через ... банкомат та термінал!)) Бо боїться, що якийсь вірус всі її гроші "зїсть". Я їй говорю, колеги, друзі говорять, що всі користуються онлайн банкінгом, навіть через смартфон! А її все рівно не переубедити. Я до чого: через один прикрий випадок не можна всім перестати користуватись. Бажаю вас успішного для вас вирішення вашого питання!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі