Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.11.20
2795 4
Друкувати
Обране

Уряд спростив процедуру відкриття поточних рахунків одержувачам пенсій, грошової допомоги

Cьогодні Уряд затвердив постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». Вона спростила процедуру відкриття поточних рахунків одержувачам пенсій, грошової допомоги, що сприятиме поширенню безготівкових розрахунків серед одержувачів.

У зв’язку з поширенням COVID-19, що є особливо небезпечним для людей похилого віку, прийнята постанова зменшить кількість відвідувань установ при призначенні пенсії, грошової допомоги. Зокрема, дасть змогу призначати пенсію, грошову допомогу одержувачам чи перевести їх виплату на поточний рахунок, відкритий в банку, за одне відвідування Пенсійного фонду / органу соціального захисту населення, що зменшить контакти з іншими особами в період карантину. Рішення Уряду надає можливість відкриття поточних рахунків одержувачам пенсії, грошової допомоги без попереднього звернення до банківської установи. Для відкриття такого рахунка особі потрібно буде лише звернутись до органу Пенсійного фонду України / органу соціального захисту населення.

Пенсійний фонд / орган соціального захисту населення на підставі отриманих заяв від одержувачів формує список таких одержувачів та передає його разом з необхідними документами для відкриття рахунка до відповідних уповноважених банків. Банк відкриває на підставі отриманих даних поточні рахунки одержувачам і надає Пенсійному фонду / органу соціального захисту населення реквізити таких рахунків.

Також встановлено єдині вимоги до банків, через які проводитиметься виплата пенсій, грошової допомоги та виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.

 

Джерело:
КМУ
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
4
Світлана
12.11.2020
А коли працівник соцзахисту чи ПФУ буде розносити ці списки людей по банках по цілому місту (бо дуже сумнівають, що заяви будуть на один банк), а потім ще йти забирати реквізити, то він, виходить, не буде себе наражати на небезпеку захворіти? Чи як?
Тетяна
13.11.2020
У мене є мрія... вибачте - пропозиція : нехай прем"єр "на підставі отриманих заяв від одержувачів формує список таких одержувачів та передає його разом з необхідними документами для відкриття рахунка до відповідних уповноважених банків", а міністерка соц.політики отримує реквізити по клієнтам та цурпелить їх " до органу Пенсійного фонду України / органу соціального захисту населення." Може, хоч тоді їх трохи попусте їз такими рішеннями...
Анна
17.11.2020
Суто технічне питання: а яким чином люди отримають призначені та виплачені на ці рахунки кошти - за паспортом в касі банку, відстоявши чергу, чи в банкоматі по пластиковій картці, яку невідомо чи банк видасть представнику управління соцзахисту? А якщо видасть, хто, коли, на чому і за чий рахунок доставить по району протяжністю 100 км?! І, між іншим, у нас так і зберігається борг по зарплаті і виділені районним адміністраціям та переполовинені обласними кошти потреби до кінця року не покривають зовсім!!!!
Валентина
17.11.2020
Что за бред. А в ПФУ или в соц.защите люди значит, не могут заболеть или там нет тоже людей постарше или у них нет семей и не рискуют домой притащить заразу. Как же распоряжение о том, чтобі в период карантина клиенті не таскались в соц. защиту.Точно, что не ведает рука правая, что творит рука левая....
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі