Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.03.15
1406 0
Друкувати
Обране

Уряд запланував підвищення мінімальних соціальних стандартів і прожиткового мінімуму з 1 грудня 2015 року

Незважаючи на війну і економічну кризу, Уряд запланував підвищення мінімальних соціальних стандартів і прожиткового мінімуму з 1 грудня 2015 року. Про це в ефірі «Першого Національного» сказав Міністр соціальної політики Павло Розенко.

«У тій ситуації, яка склалася зараз в Україні, навіть ці 13% - це дуже амбітні плани», - зазначив він.

За словами Павла Розенка, соціальна політика є наслідком економічної політики.  «Ми можемо витрачати на соціальну політику рівно стільки, скільки дає економіка. Тому головне завдання влади – запустити економіку. І всі реформи, започатковані зараз, спрямовані саме на це», - зауважив він.

Коментуючи питання прожиткового мінімуму, Павло Розенко зауважив, що відповідний набір товарів, послуг  і продуктів харчування був затверджений ще у 2000 році. «Згідно з законом прожитковий мінімум має переглядатися кожні 5 років. Але жодного разу за 15 років  він не переглядався. Більше того, останні 10 років прожитковий мінімум жодного разу не формувався за відповідною методикою. Він фактично встановлюється відповідно до економічних можливостей держави, виходячи  із того фінансування, яке є в держбюджеті», - пояснив Павло Розенко, наголосивши, що Уряд планує переглянути не лише розмір прожиткового мінімуму, а й набір споживчого кошика, оскільки той, що є зараз, вже давно «морально застарів».

За матеріалами ПРЕС-СЛУЖБИ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі