Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.11.16
3138 4
Друкувати
Обране

В усіх центрах зайнятості України надаватимуть безкоштовну правову допомогу

Державна служба зайнятості (Центральний апарат) та Координаційний центр з надання правової допомоги об’єднали зусилля з метою забезпечення для громадян доступу до безоплатної правової допомоги.

01 листопада Державна служба зайнятості (Центральний апарат) та Координаційний центр з надання правової допомоги уклали Меморандум про співпрацю. Документ підписали заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко та директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський.

У рамках співпраці передбачається, що в усіх без винятку центрах зайнятості України будуть облаштовані робочі місця для фахівців центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги. Тож відвідувачі центрів зайнятості зможуть отримати у них  консультації із правових питань, а також доступ до інших видів правової допомоги. 

«Щоденно ми працевлаштовуємо на роботу близько 3000 українців, а наші центри відвідують десятки тисяч людей. Те, що тепер у центрах зайнятості можна буде отримувати юридичні консультації із будь-яких питань свідчить про те, що державні послуги стають для українців все більш якісними та доступними. Переконаний, що така співпраця Служби зайнятості та Координаційного центру з надання правової допомоги допоможе сотням тисяч українців», - зазначив Сергій Кравченко.

«Сьогодні в Україні діють 544 точки доступу до безоплатної  правової допомоги в усіх регіонах. Віднедавна вони є і у районних центрах та малих містах. Ми постійно працюємо над тим, аби розширити можливості доступу до безоплатної правової допомоги для місцевих громад і зробити зміст наших послуг максимально наближених до їх потреб. Переконаний, що співпраця із центрами зайнятості щодо облаштування у них дистанційних пунктів доступу до правової допомоги сприятиме кращій реалізації права громадян на працю та інших трудових прав», - каже Андрій Вишневський.

У рамках виконання Меморандуму сторони домовилися про те, що зусиллями фахівців державної служби зайнятості та системи безоплатної правової допомоги для безробітних також спільно будуть проводитися інформаційні заходи спрямовані на підвищення рівня правової обізнаності населення щодо захисту їхніх прав.

  

Державна служба зайнятості України

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
4
Анна
07.11.2016
«Щоденно ми працевлаштовуємо на роботу близько 3000 українців"... Не корректная информация. Если б было правдой, то безработных уже б не осталось, так как зарегистрированных безработных около 500 тыс. человек. При таких темпах трудоустройства они обретают рабочее место за 8 месяцев. Неужели за это время успевают уволиться и стать на учет в службу занятости почти такое же количество человек??? Судя по статистике количество безработных за год уменьшается на 10-20 тыс. Ну это никак не 3000 в день... Вообщем эта служба преувеличивает свою полезность и производительность, а помощь по безработице постоянно получают более 300 тыс. человек, не говоря уже о мошеннических субсидиях на открытие бизнеса. Менять надо систему... Вот эти Меморандумы, это только отвлекающие маневры(((.
Коля
07.11.2016
Можливо, для відмивання грошей щось таке й буде , або для витягування грошей з бюджету для своїх...
Коля Коля
08.11.2016
Тобто, безробітні від того нічого не виграють, скоріше навпаки.
Маряна
10.11.2016
Доброго дня! Підкажіть як має бути правильно: - Управління соцзахисту проводить виплату мат допомоги військовослужбовцям (постанова 185 від 08.04.15р), чи буде правильним не проводити цю виплату через нашу базу соц допомог, і взагалі які відділи повинні займатись виплатою цієї допомоги. І чи взагалі є якийсь документ, що підтверджує дане питання? Дякую
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×