Відшкодовуємо медзабезпечення військовослужбовцям СБУ: є зміни

СБУ внесла зміни до Інструкції про порядок медичного забезпечення в Службі безпеки України.


Змінами уточнено, що дія Закону «Про реабілітацію інвалідів в Україні» поширюється на військовослужбовців (резервістів, військовозобов'язаних) та працівників СБУ, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО, забезпеченні її проведення та перебували безпосередньо в районах проведення АТО, в частині забезпечення їх виробами медичного призначення, технічними та іншими засобами реабілітації, послугами медичної реабілітації, санаторно-курортним оздоровленням на підставі висновків лікарсько-консультативних комісій лікувально-профілактичних закладів чи рішень військово-лікарських комісій незалежно від встановлення їм інвалідності.

Також встановлено, що відшкодування вартості придбаних військовослужбовцями лікарських засобів та виробів медпризначення здійснюється за фактичними витратами, але не вище рівня задекларованих змін оптово-відпускних цін з урахуванням мита, ПДВ та граничних постачальницько-збутових і торговельних (роздрібних) надбавок.

Такі зміни затверджені наказом СБУ від 04.11.2014 р. № 715, який набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 

 Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі